2737
2734
عنوان

خونه با پسرم‌تنهام کیا مثل ما تنهان☹☹☹😃

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 119 پست
عزیزم خب خودتون برین بیرون کدوم قسمت شیرازی؟

قلاتم اما غریبم من جایی ندارم برم زیاد .بچمم همش بهونه مامانمو میگیره .امروز سرده نمیشه برم

انان که به سرمستی ما طعنه زنند بگذار بمانند به خماری که هیچ از ما ندانند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اگ‌بدونی وقتی در سالن باز میشه چطوری می پره بیرون جیگرم کباب میشه اشک تو چشام جمع میشه😢😢😢😢

ای جانم پسرمنم عاشق بیرونه روزی یه باریاشوهرم یاپدرشوهرم بایدباماشین ببرنش دور دوراگه یه روزنره بیرون بدلج میشه

من ب نمایندگی از طرف شما تک و تنها زدم بیرون ولی خیلی باد سرد میاد از تو ماشین نباید بیاین بیرون منظورم اونایی که گوگولی نازناز دارن سردشون میشه کاش منم بچه داشتم یکساعه بیشتر همه خیابونا تنها دوردور کردم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2731
واااای عزیزم😂😂😂شغلش چیه؟

توی شرکت کار میکنه،شهر غریبم هستیم،مدام با پسرم تنهاییم فقط جمعه ها که شوهرم یه شیفت کار میکنه خوشحالیم،تازه اونم وقتی بیاد ناهار میخوره میخوابه همین😐 نمیدونم چرا ما الکی خوشحالیم که الان میاد خونه🤔🙄

الان یه هفتس جایی نرفتیم .یه دو روزشم مامانم اومد خونمون اما بعدش میخاس بره مصیبت داشتیم بچم گریه اعصابمون بدتر خورد میشد

پسر منم از صبح پا میشیم گوشی و پیاده. میگه زنگ بزنیم.به همه زنگ میزنیم😔 ما هم همش خونه ایم

پسرمنم همینطوره🙃

2740

عشقم همسر منم بخاطره مشکلی براش پیش اومده پیشم نیست من و مامانم تنهایم ما صدرایی شیرازیم از همه چی دوریم افسرده شده 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2706