2737
2734

خیلی میترسم ازکروناوبیمارستان ازمهرامسال نگه داشتم کروناکمتربشه ببرم نبردم تاموندالان 

هم به خانوادم نگفتم نمیخوام بدونن همسرم عمل میکنه هم خودم تنهایی میترسم ببرم چون برادری نداره وتک فرزنده انقدراسترس دارم ازالان بعدش چه مراقبتهایی داره چکارکنم 

کرونای لعنتی استرسم روچندین برابرکرده 😔😔😔😔😔😔😔

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شوهرت آزمایش اسپرم داد فهمیدین واریسکول داره؟ 

من ازمایش اسپرم داد سالم سالم بود میترسم ینی با این ازمایشم میشه فهمید واریسکول داره یا ن؟

لطفاا اگه با نظرم مخالفی رد شو فقط حوصله بحث ندارم😐❤
2728
عکل سرپاییه بستری ک نمیکنن نهایت چند ساعت نگه دارن.اینقدر الکی واسه خودت استرس درست نکن اشتباهم کردی ...

آره اشتباه کردم مایه بارکروناگرفتیم میترسم دوباره بگیریم 

عزیزم شوهرت آزمایش اسپرم داد فهمیدین واریسکول داره؟  من ازمایش اسپرم داد سالم سالم بود میترسم ...

جواب اسپرمش بدبودرفتیم عکس رنگی اونجامشخص شدواریکوسل داره

برادر شوهر منم عمل کرد .ایتقد عمل ساده ایه کع نگو .اصلا به استرس قبلش نمی ارزه.اصلا همراه نیاز نداره .خودشون پرسنل کار را انجام میدن تو دوران کرونا.اومد خونه هم که راحتی دیگه.با اینکه کار خاصی هم خونه نداره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2738
آره اشتباه کردم مایه بارکروناگرفتیم میترسم دوباره بگیریم 

ترس نداره شما هرچی بترسی بیشتر میاد سراغت سعی کن انکارش کنی اونوقت میبینی ک هیچی جز فشار روانی برات نبوده

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
برادر شوهر منم عمل کرد .ایتقد عمل ساده ایه کع نگو .اصلا به استرس قبلش نمی ارزه.اصلا همراه نیاز نداره ...

ممنون عزیزم لطف کردین خیلی آرومترشدحالم 

2706