2737
2734
عنوان

شما هم به میهمانی امام زمان(عج) دعوت شدید🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 18880 بازدید | 2789 پست

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیه

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام عزیزان امشب صلوات فرستادم و دعای سلامتی و فرج و آیت الکرسی خوندم برا سلامتی وظهور آقامون و کمی ...

بار سنگین با توبه و استغفار قلبی وزبانی 

سبک میشه ,اگر جنبه حق الناسی داره 

تا جایی که راه داره  باید رضایت طرف رو

گرفت اگر احتمال فساد میدید از طرفش

میشه استغفار کرد و براش دعای خیر کرد

آیه ای هست در قرآن:ان الحسنات یذهبن سیئات

خوبی ها بدی ها را می برد 

به خصوص نماز که پاک کننده هست.

صلوات هم پاک کننده زشتی ها وگناهان

واستغفار 

همیشه از خدا بخوایم با احسان ورحمتش 

به ما توجه کند

نه عدل موشکافانه ی خود

وهمیشه به رحمتش امیدوار باشیم

واز غضبش گریزان.

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بار سنگین با توبه و استغفار قلبی وزبانی  سبک میشه ,اگر جنبه حق الناسی داره  تا جایی که ر ...

سلام امروز آیت الکرسی و دعای فرج و سلامتی و صلوات رو هدیه کردم خدمت آقای عزیزمون

ای کاش خداوند با رحمتش باهامون رفتار کنه و بگذره از گناههامون

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731

اللهم صل علی محمدوآل محمدو عجل فرجهم

السلام علیک یا حجه الله فی خلقه

سلام امروز آیت الکرسی و دعای فرج و سلامتی و صلوات رو هدیه کردم خدمت آقای عزیزمون ای کاش خداوند با ر ...

سلام عزیز دل

دعا وعنایت مولا خصوصا در شب های پیش رو بدرقه ی شما 🌷

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
سلام عزیز دل دعا وعنایت مولا خصوصا در شب های پیش رو بدرقه ی شما 🌷

انشاءالله ممنون از دعای زیباتون دوست خوبم انشاءالله که اجرتون با آقا امام زمان🌹🌹🌹❤

2738

سلام امروز صلوات و آیت الکرسی و زیارت عاشورا رو هدیه به آقا کردم 

سلام سهم امروز من زیارت عاشورا 💚🤲التماس دعا

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706