2733
2739
عنوان

ترشحات سبز رنگ😰

369 بازدید | 16 پست

سلام دوستان... من هفته ي ١٢ سركلاژ كردم الان هفته ي بيستم هستم... چند روزه كه ترشح خيلي كم سبز رنگ ميومد ازم، ديروز رفتم دكتر كرم كلينداماسين و قرص آزيترومايسين بهم داده ولي انگار بيشتر شده بجاي اينكه كمتر بشه...كسي تجربه داره؟ لطفا كمكم كنيد 😔

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله بخاطر اینه که میخاد پاک شه بنظرم تا یک هفته باید استفاده کنی 

بله گفت تا هفت شب قبل خواب استفاده كنم... الان يكم بيشتر شده نگرانم كرده 

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
2728
منم سر زایمان قبلیم اینجوری بودم تاوقت زایمانم الانم باز شراین بچمم اینجوری شدم

خول خداروشكر مشكلي پيش نيومد؟؟؟ من خيلي نگرانم... بچمم خيلي پايين تكون ميخوره وقتي ضربه ميزنه دلم ضعف ميكنه...

بله گفت تا هفت شب قبل خواب استفاده كنم... الان يكم بيشتر شده نگرانم كرده 

ن عزیزم نگرانی نداره بخطر اینه که میدی بیرون عفونت و ترشح تو حاملگی جایی نداره نگران نباش ولی با دستمال پارچه ای بیشتر از قبل خودت خشک کن بعد حموم یا عذر میخام دستشویی 

خول خداروشكر مشكلي پيش نيومد؟؟؟ من خيلي نگرانم... بچمم خيلي پايين تكون ميخوره وقتي ضربه ميزنه دلم ضع ...

من اخه دارو مصرف میکردم ولی خوب نمیشد نه خداروشکر مشکلی پیش نیومد یک هفته زود زایمان کردم من بخاطر جفت بچه مشکل داشت

خدایامرسی بابت همه چیز😍
من اخه دارو مصرف میکردم ولی خوب نمیشد نه خداروشکر مشکلی پیش نیومد یک هفته زود زایمان کردم من بخاطر ج ...

اخه تو نت مينويسه زبونم لال واسه كيسه آب ضرر داره😔😔😭😭

2738
من اخه دارو مصرف میکردم ولی خوب نمیشد نه خداروشکر مشکلی پیش نیومد یک هفته زود زایمان کردم من بخاطر ج ...

بچه ي شما پايين تكون نميخورد؟؟؟

2706