2733
2739
عنوان

دخترم چشم اشو نمیتونه باز کنه

679 بازدید | 19 پست

سلام دخترم و حموم بردم همینکه سرشو شستم هی جیغ میزد چشمامو نمیتونم باز کنم منم گفتم شاید شامپو رفته شستم آوردمش بیرون ولی الان ی ساعته چشم چپ اشو میماله گریه میکنه چشم اشو نمیتونه نگاه کردم ی دونه شبیه جوش بالا داخل پلک بالا اش زده...دوستان کسی تجربه داره بگه تورو خدا بگید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببرش دکتر 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2731
2740

فقط چشم پزشک خوب

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

دقيقا برادر زاده ام اينجوري شد بردن دكترگفت دست به چيزي زده كه ميكروبي بوده عفونت كرد روز به روزم بزرگتر ميشد با اب پونه وشامپو بچه بشور ببرش سريع دكتر مام اولش فكركرديم گل مژه اس تا اينكه چرك كرد 

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️