2733
2739
عنوان

درونگرا بودن شوهرم

285 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها خوبین .... راستش به کمکتون نیاز دارم ... اینکه مشاور بهمون گفته همسر من درونگرا و من کاملا برونگرا هستم

من اصلا با همسرم با درونگرا بودنش مشکلی ندارم اما یه جیزی اذیتم میکنه .... اینکه درونگرا بودنس باعث میشه وقتی حتی از یه چیز من ناداحت میشه بهم نگه و من حس میکنم عذاب میکشم واقعا .... ذهنم کاملا درگیر میشه .... باهاش زیاد حرف زدم که ناراحتی هامونو بهمدیگه میگیم تا حلش کنیم .... ولی نمیگه بهم ... مگر اینکه کلی قسم و خواهش بکنم.... منم میگم حرفاتو بهم بگو اگه نگی تو دلت بمونه تو یواش یواش سرد میشی باهام و باید بگی حرفاتو

اما فایده چندانی نداره

بگید درمان این اخلاقش چیه که حرفلشو بگه بهم

چکار کنم ... چه واکنشی نشون بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه حلش اینه ک شادی و غمتو وابسته ب اون نبینی

راهش اینه ک خودت دلیل شادی خودت باشی

انقد نشین ببین کی ازت راضیه کی ناراضی

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2728
2740

همون مشاوره تونو ادامه بدی خیلی خوب میشه. بعد ببین منم درونگرام... بیشتر از اطرافیانم خودم زجر میکشم از اینکه نمیتونم حرف بزنم یعنی دست خودم نیست. برای من اینجوریه که فکر میکنم درک نمیشم و حرفامو نمیفهمن. به همسرت اطمینان بده که حرفاش برات مهمه 

کاش راهکار رو هم می پرسیدی من فقط میدونم نمیشه خصوصیت اخلاقی رو تغییر داد 

من با اخلاقش مشکلی ندارم و کنار اومدم .... ولی همون نگفتن ناراحتیاش بهم عذابم میده

حالا امرو  وقت گرفتیم بریم ببینیم چی میگه

😶😶😶

همسر منم خیلی درونگراس ولی الان برام دردو دل میکنه اوایل خیلی برام عجیب بود الان میدونم خیلی بهم اعتماد داره باهام حالش خوبه.به نظرم زیاد بهش نزدیک شو اعتمادشو جلب کنی باهات راحتتر میشه.

همون مشاوره تونو ادامه بدی خیلی خوب میشه. بعد ببین منم درونگرام... بیشتر از اطرافیانم خودم زجر میکشم ...

اهان ... پس به احتمال زیاد همسرمم این حس رو داره... خب دیگه چطور هس اخلاقات

2706