2737
2734
عنوان

خواهرم طلاق گرفته 😔😔😔

508 بازدید | 29 پست

سلام دوستان هرکسی میتونه کمک کنه خواهرم حدود 4ماه پیش طلاق گرفت ب دلیل اعتیادهمسرش وضع مالیشم افتضاح خراب بود وهست الان33سالشه هرجا میره دنبال کار بهش کار نمیدن یا میگن سنت زیاده یا چون مطلقه اس نگهش نمیدارن جوری شده که از زندگیش سیر شده تنها تو ی خونه زندگی میکنه و به شدت مقید هستش از لحاظ اخلاقی ولی ظاهر امروزی داره  همه  ی ما فکرمون درگیرشه میگه من بدون کار چطوری زندگیمو بسازم شام و ناهارشم ما براش میبریم خواهش میکنم هرکی میتونه ی کاری یا یه شغلی بگه که حداقل بتونه رو پای خودش بیسته خرج زندکیشو دراره تو این گرونی بخدا واسه مام زندگی سخت شده چه برسه به ی زن بی سرپرست و بی حامی 

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب فعلا خونش رو اجاره بده بیاد پیش شما تا یه سرمایه ای حور شه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2740
دیگه الان همه اینستاگرام دارند شروع کنه بره تحقیق کنه ببینه چه جنسی می‌تونه بفروشه جاش و پیدا کنه

هرچی خودم تحقیق کردم والا چیزی سر در نیاوردم از فروش اینترنتی  ی مدت میرفت دستفروشی جوراب اونم همش فقط پول  کرایه ماشین شد  یه جا رف رستوران کمک اشپز شد حقوقشو ندادن رف ب زور بگیره تا فهمیدن کس و کار نداره پسره میخواست بزنتش  ماه پیش رف تو یه خیاطی کار کرد اونام پولشو خوردن ندادن 

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
2706