2737
2734

من و یکی از دوستامون همزمان باردار شدیم و بچه هامون یکی دو ماه با هم تفاوت دارن جفتشونم دخترن. اما دختر اون فوق العاده آروووووووم  و دختر من شیطونه. در این حد اون آرومه که حتی خونه خودشونم از دختر من اجازه میگیره بازی کنه😐

دفعه پیش خونشون بودیم دختر من بهش یه اسباب بازیو نمیداد یهو این دوستم از اینور داد زد این اسباب بازیا مال بچه منه! بعدم رفت طرفش و وسیله رو ازش گرفت داد بچش. دختر منم پاشد رفت با اسباب بازی خودش بازی کرد. بعدم دوستم بمن گفت بهش از الان مشارکت کردن رو یاد بده! بچه ها هنوز سه سالشونم نشده. دختر من فقطم در برابر این انقدر شر و شیطون بنظر میاد با بچه های دیگه اصلا اینطور نیست. یعنی خودشون با هم کنار میان تا حالا نشده ببینم مامان همبازیاش بیان چیزی بگن یا خودمو بندازم وسط بازی بچه ها.همیشه ام حواسم بوده بچم کسیو نزنه یا اذیت نکنه همیشه خودم قبل همه بهش تذکر دادم و واقعا هم اینکارارو نمیکنه. اون روز دلم برای دخترم سوخت واقعا. چون خسیس نیست اون وسیله رو نداشت براش جالب بود. یهو یه بزرگتر دعواش کرد، ناراحت شدم. چیکار کنم با ایشون و با دخترم؟ طوری نیست که باهاشون قطع رابطه کامل کنیم

مادر هستم و البته یک کیدرامر خسته 🥱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم

روانشناسا چی‌میگن در این مواقع؟ایا مادر اجازه دارد وسط بازی بچهها خودشو دخالت بده و از بچه خودش دفاع کنه!؟

🤔

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2731
2738

حساس نشو ... اون مادر هم از مظلومی بچه خودش عذاب میکشم اینطوری کرده... تو مثل اون نشو و تو کار بچه ها نرو. 

شایدم یه روز بشه بین همه زنهای این شهر.....تو رو ببینم و آروم بگیره این دل تنگ....

به دوستت بگو اینقدر سخت نگیر بذار بچه ها باهم بازی کنن وتعامل رو یاد بگیرن اگه دوستت از الان بخواد بجای بچش حرف بزنه و همیشه ازش حمایت کنه اون بچه رسما نیازمند میشه به مامانش تو همه ی امور ..به دوستت بگو که بذار باهم رابطه داشته باشن تا تعامل رو یاد بگیرن 

چون دخترش نمیتونه از خودش دفاع کنه دوستتون اینکارو کرده

پسرمنم تقریبا میشه گفت مظلومه منم گاهی به همبازیش میگم لطفا اینو بده به نی نی کوچولوعه گناه داره

چون معمولا همبازیاش بزرگترن وبهش زور میگن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

الان اگه برعکسش بود استارتر تاپیک میزد بچه ی دوستم به بچه م زور میگه چیکار کنم؟

قطع رابطه کنم؟ 

خب وفتی میببنید اسباب بازیه بچه ی مردم رو میگبره و صاحبش گریه میکنه.

خودت برو بگیر از بچه تو بگو مامان جان این مال خودشه بهش پس بده.

وقتی مظلومه مادرش حق داره

خانوم هستم

قبلا هم همچین چیزی شده بود. اینبار حالت دعوا داشت کاملا. شاید بقول شما حساس شدم. من خودم حواسم به بچه اون هست یعنی طوری که خودمم اذیت میشم. نمیذارم دخترم براش بخواد حالا به نوعی قلدری کنه. بهش حق میدم دلش بسوزه برای بچش. اما اینکه اون بخواد سر دختر من داد بزنه، این اذیتم میکنه

مادر هستم و البته یک کیدرامر خسته 🥱 
2706