2737
2739
عنوان

کمک به مادر یا خرید کردن

320 بازدید | 27 پست

اگه یه پولی داشته باشین بعد مادرتون اندازه همون پول احتیاج داشته باشه برای خودتون لباس عید می خرین یا میدین به مادرتون چند ماه دارم پول جمع می کنم برای عید وسیله خونه بخرم ولی الان عذاب وجدان دارم دوست دارم بدم مامانم

خدایا قبل از اینکه کم بیارم کمکم کن   

مامانت درامد نداره؟ یا بابات بش پول نمیده؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نصفشو میدم مامانم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738

من میدم مامانم تا چندسال پیش از خودش میزد برای ما خرید میکرد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
من میدم مامانم تا چندسال پیش از خودش میزد برای ما خرید میکرد

اره منم هوای عید ک مشامم میرسه یاد روزایی میوفتم ک مامانم از خودش میزد برای ما خرید میکرد...وظیفه نیست لطف بوده

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706