2752
2734

سلام ‌ . چهار روز پیش با سایتوتک سقط کردم تو خونه بارداریم پوچ بود . جفت رو دیدم سقط کردم و لخته های خونی زیاد و بزرگ . اما تا امروز دردش تموم نشده و خونریزی کم و غلیظ دارم . چیکار کنم 

تا چهل روز طبیعیه ،بعد سونوی رحم‌ و ضمائم بده برای بقایا،خدایی نکرده چیزی ازش نمونده باشه

یه مدل دوستت دارم هست که گفته نمیشه                فقط فهمیده میشه                                           بهش میگن:                                       دوستت دارم واقعی    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من زایمان زودرس داشتم

خون که غلیظ بود و کشدار

دکتر گفت جفت مونده که خون اینطوره، کورتاژ شدم

تو سن بارداری شما رو اطلاعی ندارم

یه مدت که گذشت، سونو بده

خیالت راحت میشه

2731
ممکنه بقایا داشته باشی سونو رفتی؟ اگه نرفتی حتما برو احتمالا بقایا مونده احتمال عفونت هم داره اگر ...

سونو نرفتم هنوز ‌ شنبه میرم که بشه یک هفته درد جونمو میگیره مدام‌مسکن میخورم 

من زایمان زودرس داشتم خون که غلیظ بود و کشدار دکتر گفت جفت مونده که خون اینطوره، کورتاژ شدم تو ...

اره دقیقا اینجوریه . و خیلی کم . جفت رو سه بار دیدم که ازم دفع شد . جهشی اومد بیرون . یعنی ازش مونده ؟ دردم زیاده . درد داشتین ؟

شاید چیزی که شما دیدی همش نبوده 

البته منم سقط پوچ داشتم ولی هفته ی ۵ خود به خود دفع شد بدون دارو مثل یه پریود اصلا چیزی ندیدم 

ولی سقط اولم که ۸ هفته بود با شیاف تو بیمارستان سقط کردم با این که کیسه اب و جفت رو دیدم اما تو سونو ۹ سانت بقایا زده بود که کورتاژ کردم 

شاید چیزی که شما دیدی همش نبوده  البته منم سقط پوچ داشتم ولی هفته ی ۵ خود به خود دفع شد بدون د ...

شاید . باید برم سونو بدم . با سونو شکمی معلوم میشه یا باید واژینال بدم ؟ 

آروم راه برو  از کیسه اب گرم یا دوش آب گرم استفاده کن  از دمنوشهای گیاهی استفاده کن  ...

اره کیسه اب گرم همش رو دلمه . امروز یکم کار سنگین کردم ‌ یهو دردام شروع شد . 

آروم راه برو  از کیسه اب گرم یا دوش آب گرم استفاده کن  از دمنوشهای گیاهی استفاده کن  ...

انگار یه چیزی رحمم و میگیره فشارش میده ‌ . گاهی دردش تا واژن میاد 

2706