2733
2739
عنوان

بچه ها بیاید خیلی عرق میکنم

312 بازدید | 36 پست

سلام دوستان..‌ نمیدونم چرا اینجووریم کلی عرق میکنم زیر بغلم خیلی عرق میکنه  نمیتونم مانتو رنگی بپوشم یک ساعت ک بگذره زیر بغلم خیس خیس میشه چیکار کنم ؟😔 پماد زینک اکساید میزنم ولی بازم کلی  خیس میشه مانتو هام آبروریزیه یعنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم انگار نه انگار زمستونه خیس اب میشم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728

من کف دستام و کف پاهام عرق میکنه

کسی میدونه چرا اینجوریه؟ 

آزمایش هم رفتم مشکلی ندارم

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2738

منم پر عرقم مخصوصا تابستون البته خب وضعیت هوای بندرعباسم مقصره خوبیش اینه تو گرما نمیشه پیاده تا سر کوچه رفت که بخوام عرق کنم مدام زیر کولریم ناچاری

روزی هم دو سه بار دوش میگیرم تابستون

واسه عرق زیر بغل میدونم پد مخصوص هست چرا امتحان نمیکنی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706