2733
2739

میگن نباید به زندگی دیگران توجه کنی یا ظاهرشون مثل باطنشون نیست ولی وقتی می بینم ناراحت میشم شاید یکم طولانی ولی لطفا بخونید . یه سال نیمه عقدم سه ماه اولش با شوهرن هیچ جا نرفتیم  البتع بیرون رفتیم با ماشین خیابون متر کردیم بدون اینکه هزار تومن خرج کنه . بعد از اونم تا الان فک کنم تازه شده اندازه انگشتای دستم شام بریم بیرون بخوریم . تا حالا یه گردش دو نفره نرفتیم ولنتاین سال پیش من براش کادو شکلات گرفتم ولی اون اصلا امسال هیچ کاری نکرد با اینحال هیچی بهش نگفتم ولی حسرتش تو دلم موندع یه بار تو روزای خاص سورپرایزم کنه . دلم مخواد مثه نامزدای دیگه بریم بیرون خرید کنیم ولی تا الان به ندرت پیش اومده . دلم مخواد برم گردش دو نفره که هیچوقت نمیاد فقط حرفشو میزنه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط بلده بهم بگه صبر کن تا چند سال دیگه بهترین کارا برات می کنم من الان همشو مخوام برای اینده که نامعلومه حرف میزنه الان کار هر روز شده اینکه از سرکار میاد میره پای لپ تاپش اگه جاییشو مخواد بخارونم بعد بخوابیم 

2728
2738
خوب باهاش صحبت کن بهش خواسته هاتو بگو دوست من 

امسال برای عید اومدم بهش میگم کی بریم خرید اومده میگه عیدی نیست که الان هرچی پول داریم باید خونه بسازم حالا همین دو روز پیش رفته سپر سالم ماشین عوض کردع یه میلیون ۲۰۰ داده براس 

بعصی حرفایی که گفتم میدونه و بی حیاله برای همین همشو نگفتم

باید بهش بگی و یه لیست از کارهای که دوست داری انجام بدین باید وقت بذاره باهم انجام بدین  

الحمدلله کَما هُوَأهلُه
عزززیزم مطمنی عشقی بین شما هست 

نمی دونم به خدا . از نظر قربون صدقه که خیلی خوبه بهم میگه دوسم داره ولی عمل ازش خیلی کم می بینم ینی گاهی اوقات اگه کیفش کوک باشه یه چیزی می گیریم البته اگه خودش بخواد و گر ن جون به جونش کنی نمی گیره 

عزززیزم مطمنی عشقی بین شما هست 

پارسال که عید اولم بود چیزی نگرفتیم تا سه ماه بعدش که میخواستیم بریم فامیل های مادرشوهرم که یه شهر دیگه بود ببینیم که مامانش کارتو ازش گرفت رفتیم خرید . فک نکنی خسیسه خیلی اقتصادیه و برای همین حرصم میگیره همش منتظه اینه همه چیز که ردیف شد ماشین خونه نمی دونم مسایل مالی که اون موقه من به دردم نمی خوره باید خرج کرد 

2706