2737
2734
عنوان

عروس کرد ایلام

| مشاهده متن کامل بحث + 8342 بازدید | 145 پست
شما رسم نداشتین از فامیل زن بگیرین؟

چرا ...ولی میدونی چرا چون وابستگی فامیلی زیاده بخاطر همین دوس دارن پیونداشون رومحکمتر کنن وگرنه اینطور نیست کسی دیگه روپذیرا نباشن

اتفاقا غریب پرستن واگه توخوب باشی محاله بدباشن

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین تو بهترع ببینی از کدوم طایفه هستن تا من برات بگم اونا چجور مردمی هستن/ اینا ب کنار...ی سری رسم ...

سلام 

من اوایل از اسم ملکشاهی خوشم می اومد به همه میگفتم همسرم ملکشاهی هست

به زور از سر دهنم انداختن 😄

😁

استارتر حواس جمع باش 

همسر من ایلامی هستند

اونم نه بزرگ شده یا متولد ایلام 

بلکه فقط توی تهران متولد شده اند و سالی چند بار رفته اند ایلام برای سفر و اونجا هم خونه دارند و مهمون نمیشن

باید بگم ایلامی ها بشدت با خودشون وصلت میکنن و اولویت  ندارند عروس و داماد غریبه داشته باشند 

خیلی هاشون اهل دعا و جادو هستند

مثل همه جا بد و خوب دارن 

باید بتونی با خرده فرهنگ ها کنار بیایی

ما به هیچ رسومی پایبند نبودیم و من رسوم چندانی بلد نیستم 

از خانواده همسرم فقط محبت دیده ام ولی اینو میذارم به حساب شانس خوب و نمیگم همه ایلامی ها انقده خوبند 

😁
استارتر حواس جمع باش  همسر من ایلامی هستند اونم نه بزرگ شده یا متولد ایلام  بلکه فقط تو ...

دعا و جادو خیلی بده من خیلی از اینا میترسم ...می‌سپارم به خدا

2738
چی میخوای بدونی گلم

اخلاق و روحیاتشون!!چقد وفادارن؟؟؟

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
خیلی وفادارن غیرتی هم هستند ولی نه اونجوری که زن هیچ گونه آزادی نداشته باشه مگر بعضی هاشون 

پس چرا بی خبر منو گذاشت رفت!

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
گفتم که،بعضیاشون..... کرد بود

اره عزیزم.کرد سنندج بود.

خیلی هم خوب بود مهربون و باشخصیت بود نمیدونم چرااینجوری شد

سلام  من اوایل از اسم ملکشاهی خوشم می اومد به همه میگفتم همسرم ملکشاهی هست به زور از سر دهنم ...

😄🤦🏻‍♀️/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2706