2733
2734
عنوان

تجربه ۱سالو نیم یبوست شدید

7368 بازدید | 13 پست

بچها اینو میزارم شاید  به دردتون بخوره 

من یک سالو نیم یبوست داشتم  که از خارش مقعد و تیر کشیدن شروع شد.  تا یهو ۱۵کیلو لاغر شدم و آزمایشام همش سالم بود  و یهو دچار شقاق و همورویید شدم 

آنقدر حالم بد بود که اصلا تا دسشویی هم نمی‌تونستم برم 

همسرم همه کارارو میکرد و من فقط می‌خوابیدم گریه میکردم  ۱سالو نیم درد کشیدم و افسرده شدم 

تو این مدت کلی دکتر طب مدرن یا همون شیمیایی رفتم اصلا فایده نداشت فقط شیاف و پماد و شربت  میدادن 

طب سنتی هم پیش عالیه خامنه رفتم  روز به روز بد تر شدم 

آخر دکتر خرم تو پیروزی رو پیدا کردم  که هم طب مدرن هم سنتی 

بهم گفت چیا نخورم که بد تر نشه 

بادکش و حجامت هم انجام داد چون جز یبوست کلی مشکلات زنان  هم داشتم 

یه سری هم دارو گیاهی که انجامش راحت بود 

چیزایی که گفته بود چیزای صفرا را و سودا را بود  که نباید میخوردم 

گفت جز اینا همه‌چیز عادی بخور 

حالا تجربه خودم. اصلاااا موقع یبوست آب داغ نگیرید. من انقدر می‌گرفتم که حرارت از بدنم میومد.که همون باعث شقاق و همورویید شد. 

قبل از دسشویی رفتن از سرنگ روغن زیتون و نارگیل استفاده کنید و حالت سجده کنید   چون اگر من اینکارو از اول انجام میدادم دیگه دچار شقاق مقعد نمی‌شدم 

واقعا 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2731

چندبار خوندم تا متوجه شدم نوشتی دکتر خُرم .فک کردم داری ب دکترت فحش میدی😂😂

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

منم گاهی دچاریبوست میشم بستگی به چیزاییی که میخورم داره واقعن سخت ونفرت انگیزه الان خوبم خداروشکر

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

من مدتی هم بود روغن اردهکنجد استفاده میکردم که گفت اصلا استفاده نکن. چون طبعت خشکه اون بدترش می‌کنه 

گفت حتماااااا غذا رو ۳۳بار بجو. بچها این برای ریز شدن غذا نیست برا ترکیب بزاق با غذاست برا هضم بهتر 

پیاده روی روزی ۱ساعت (واقعا حالمو بهتر کرد )

خواب مناسب. ساعت ۱۰ شب تا ۴_۵ صبح باید باشه. که اینو نتونستم دقیق رعایت کنم 

ولی شنیدم ابو علی سینا گفته کسیکه خوابش درست نیس اصلا براش طبابت نکنید چون علمتون هدر

میره

فیشرت چه جوری خوب شد؟ چی استفاده کردی؟

چیزایی که منع می‌کنه بستگی داره به طبع هر کس. من طبعم خشک بود. صفرا و سودا  یعنی گرم و خشک و سردو خشک 

کل ادویها آویشن خود سیر و پودرش  ترشی شور عدس بادمجون گوشت گاو فلافل سوسیس کالباس نوشابه 

سس پیتزا پفک چیپس 

ارده  روغن کنجد  خرما  گردو آجیل تخمه کاکایو  قهوه نسکافه چای  

تخم بلدرچین  و خودش گوشت شتر

شتر مرغ بوقلمون قارچ  ماکارانی ماست و دوغ خیار  سالاد 

آب با غذا حلیم کله پاچه کاچی  جگر  

اینا همه منع بود 

و واقعا رعایت کردم. اگر یهو پیش نیومد مثلا تو مهمونی گوشت گاو بخورم حتمااااا فرداش یبوست میشدم 

بچها اینا برا طبع من بود شاید برا شما فرق داشته باشه یکم ولی  بیشترش برا یبوست همه ثابت 

بچها قبل این دکتر یکی گفته بود روزی ۲تا کردو و عرق زنیان بخور  اینو هر وقت میخوردم فرداش هموروییدم کوچولو میشد  ولی این دکتر گفت خوبه ولی چون اینا گرم و خشک باعث تحریک صفرا و سودا میشه