2737
2739
عنوان

هر کی ماشین میخواد بیاد

205 بازدید | 20 پست

پژو 405 GLX

مدل 93 نقره ای

کارکرد 82 هزارتا

بی رنگ،،فنی عالی

6سال تخفیف بیمه

لاستیک ها نو نو 205 رینگ سمندی 15 اینچ

خلاصه هر کسی این ماشین بخره،برنده است.

شماره تماس 09127355436

مجانیه؟ اخه قیمت نذاشتی😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمت؟

♡لادا هستم 🌱♡ 《یک دختر بور و چشم رنگی👱》 •♡•من خسته نیستم خود خستگیم•♡• {مامان کافی☕(coffee)🐶🐾} ❌تیکر بارداری نیست😊❌ 《خب اول بگم که من گاهی وقتها که سوالی از من پرسیده میشه نمیتونم به راحتی جواب بدم یا اطلاعات کامل و ... بدم چون نام کاربریم اسم واقعیمه و این اسم کمه و من شناسایی میشم و از وقتی که اومدم سایت فهمیدم خیلیها اسم من و اصلا حتی یکبار هم نشنیدن ، تا الان بارها شناسایی شدم و چون کاربریم و دوست دارم نمیخوام کاربری جدید بزنم و خب من خواننده خاموش بودم در مواقعی که بیکار بودم میومدم سایت و نمیدونستم نمیشه نام کاربری و تغییر داد و خب فکر نمیکردم از اطرافیانم کسی تو سایت باشه ولی خب بعضی ها گذری داشتن به سایت و من شناسایی شدم متاسفانه پس لطفا درک کنید و هجوم نیارید بهم که چرا جواب نمیدی یا یه چیزه دیگه میگی😑 به هرحال ممنون از درکتون🍒😊》
2731
قیمت 125 

یکم بالا میگی عزیزم.

انشالله بسلامتی فروش بره

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2740
یکم بالا میگی عزیزم. انشالله بسلامتی فروش بره

یه سر بزنی سایت دیوار ماشین رنگ دار کارکرد بالا تازه نامطمئن قیمت بالاتر گذاشتن همشون دست دلال که کلاه سر آدم میزارن،،،این ماشین واقعا عالیه و نسبت به اونا واقعا منصفانه است از نظر موتور در حد صفره

یه سر بزنی سایت دیوار ماشین رنگ دار کارکرد بالا تازه نامطمئن قیمت بالاتر گذاشتن همشون دست دلال که کل ...

من قیمتای دیوار رو که اصلا قبول ندارم حقیقتش.کلا بعضیا چرت میزنن جنس بدرد نخور رو بیخودی بالا میزنن.

من چون برادرم تو کار ماشینه و نمایشگاه داره حدودی قیمتا رو دارم الان ماشین یکم پایین اومده

من قیمتای دیوار رو که اصلا قبول ندارم حقیقتش.کلا بعضیا چرت میزنن جنس بدرد نخور رو بیخودی بالا میزنن. ...

نمایشگاهی که موقع خرید میزنه تو سر مال موقع فروش میکنه تو پاچه آدم،،همشون دلالن

من قیمتای دیوار رو که اصلا قبول ندارم حقیقتش.کلا بعضیا چرت میزنن جنس بدرد نخور رو بیخودی بالا میزنن. ...

سلام عزیزم میشه سوال کنید از داداشتون الان وقت خرید خودرو هست یا میاد پایین چری تیگو 5 مدل 96 میخایم بگیربم

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین
نمایشگاهی که موقع خرید میزنه تو سر مال موقع فروش میکنه تو پاچه آدم،،همشون دلالن

این طرز فکر شماست ببخشیدا من توهین نکردم شما دارید توهین میکنید.

شما دارید میگید هرکی نمایشگاه داره بده درحالی که برادر من نمایشگاه داره و همین الان پژو مدل ماشین شما برای فروش داره با قیمت کمتر.

سلام عزیزم میشه سوال کنید از داداشتون الان وقت خرید خودرو هست یا میاد پایین چری تیگو 5 مدل 96 میخایم ...

سلام عزیزم..ما خودمونم میخواییم ماشینمونو عوض کنیم برادرم میگه الان دیگه هرچی به عید نزدیک میشیم قیمتا میره بالا بعد عید رو نمیشه پیش بینی کرد ولی معمولا چون شب عید قیمتا بالامیره و اکثرا دنبال خرید هستن بعد عید یکم افت قیمت داره.

2706