2737
2739
عنوان

لطفاا بیاین

57 بازدید | 10 پست

خواهر من کلاس پنجمه و نیمه دومیه و الان پریود شده چند وقت پیش در واقه حدود یکی دو هفته پیش قدش155ایا متوقف میشه یا اکه رشد میکنه چن سانت رشد میکنه ممنون میشم اگه تجربه دلرین راهنمایی کنین

نون و پنیرو گوجه، پست میزارم به تو چه  

باید بره دکتر متخصص غدد واسش عکس دست بنویسه

از دستش که عکس بگیرین متوجه میشین صفحه رشد چقدر بسته شده و این تعیین کنندست

تا 5سانت معمولا بعد پریود امکان رشد هست 

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید بره دکتر متخصص غدد واسش عکس دست بنویسه از دستش که عکس بگیرین متوجه میشین صفحه رشد چقدر بسته شد ...

اخه من مامانم راضی نمیشه ببرتش دکتر😐بعد من توی اینترنت خوندم گفت دخترانی که ببن 10یا 11سال پریود میشن ده سانت رشد قد دارن

2728

ورزشها وحرکات کششی مثل بارفیکس والیبال خوردن ... لبنیات بادام وکلا منابع کلسیم و مواد معدنی  وسبزیجات خواب از ۹ تا ۲ شب زندگی شاد وبدون استرس باعث افزایش رشد قدی میشه البته تا ۱۶ سالگی در بیشتر موارد ودر بعصی افراد تا ۲۱ ۲۲ هم قد میکشن به شرطی که اینکاررارو انجام بدن 

اخه من مامانم راضی نمیشه ببرتش دکتر😐بعد من توی اینترنت خوندم گفت دخترانی که ببن 10یا 11سال پریود می ...

نمیشه کلا قاطعانه گفت واقغا تو افراد مختلف متفاوته 

با مادرتون صحبت کنید حالا قدش خوبه اما 

این مسئله رو اعتماد بنفس خیلی تاثیر داره تا اخر عمر 

من چون دیر پریود شدم تو مدرسه همیشه از همه کوتاه تر بودم و چقدر حرص میخوردم

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
نمیشه کلا قاطعانه گفت واقغا تو افراد مختلف متفاوته  با مادرتون صحبت کنید حالا قدش خوبه اما&nbs ...

الان به نظرم حد اقل 5یا8سانت رشد کنه هم خوبه حد اقل به صدو شصت برسه

2740
 ورزشها وحرکات کششی مثل بارفیکس والیبال خوردن ... لبنیات بادام وکلا منابع کلسیم و مواد معدنی &n ...

واقعا؟

ما کلا خانواده گی از نظر ژنی قد بلندیم واسه همین فعلا یکمی امیدوارم

الان به نظرم حد اقل 5یا8سانت رشد کنه هم خوبه حد اقل به صدو شصت برسه

بله خوب میشه بنظر من هم اما خب ممکنذهم هست نکنه