2737
2734

مرگ فاطمه کوچولو با سرماخوردگی ساده
کد خبر: ۳۵۴۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۰ - 29 October 2013
مرگ ناگهانی دختربچه بیمار پس از تزریق اشتباهی آمپول سناریوی تلخی را کلید زد.

به گزارش ایران، فاطمه کوچولو یک سرماخوردگی ساده داشت و وقتی از درمانگاهی در کرج به خانه برگشت در شرایط عجیبی به کام مرگ فرو رفت.

24 مهرماه سال جاری وقتی عقربه‌های ساعت تیک‌تاک نخستین ثانیه‌های بامداد را نشانه گرفته بود، فاطمه 9 ساله دانش‌آموز سوم ابتدایی در آغوش پدر آخرین دقایق زندگی‌اش را تجربه کرد.

مادر فاطمه که از غم مرگ دخترش سکوت کرده و بهت زده به زمین خیره شده بود نمی‌خواست قبول کند فاطمه آنان را برای همیشه تنها گذاشته است.

پدر فاطمه در حالی که اشک ریزان بود در خصوص مرگ دخترش گفت: دخترم دو سه روزی می‌شد که سرما خورده بود. شب چهارشنبه وقتی وی را بی‌حال‌تر از همیشه دیدیم بلافاصله به درمانگاهی واقع در فردیس کرج رفتیم.

پزشک داخلی بیماری او را سرماخوردگی تشخیص داد و با وصل کردن سرم به وی سعی کرد فشار خونش را که پایین بود بالا بیاورد، چند تا آمپول دیگر نیز در سرم وی تزریق کرد وقتی این سرم تمام شد فاطمه را به خانه آوردیم، 10 دقیقه نگذشته بود که فاطمه حالت تهوع عجیبی پیدا کرد و گفت پاهایش فلج شده و نمی‌تواند تکان بخورد. وی را در آغوش گرفتم. ساعت 12 شب فاطمه نیمه‌جان روی دستانم بود، نمی‌دانستم چه کنم اصلاً در حال خودم نبودم، نمی‌دانم چطور شد وی را دوباره به همان درمانگاه بردم و روی تخت خواباندم اما دیگر نایی نداشت تا مرا صدا کند، بدن فاطمه یخ شده بود، رنگ بر رخ نداشت وقتی از پزشکان داخل درمانگاه شنیدم دخترم دیگر زنده نیست اصلاً باورم نشد که دخترم را از دست داده‌ام. برایم سخت بود تا باور کنم حالا فاطمه که حافظ قرآن هم بود دیگر در خانه‌مان نیست.

پدر فاطمه کوچولو وقتی شنید به‌خاطر تزریق اشتباهی آمپول بچه‌اش از پای درآمده است در دادسرای کرج به طرح شکایت پرداخت و خواستار مجازات پزشک شد.

این پدر سیاهپوش گفت: «پزشک داخلی مقصر است و حالا از قانون می‌خواهم عامل مرگ فاطمه کوچولو را مجازات کند. دختر من فقط یک سرماخوردگی ساده‌داشت و پزشک می‌توانست وی را درمان کند، اگر می‌دانستم چه اتفاقی خواهد افتاد درخانه درمانش می‌کردم و هیچ‌گاه نزد پزشک نمی‌رفتم. حالا خانه‌مان سوت و کور است و غم از در و دیوارمان می‌بارد، همسرم خودش را باخته و واقعاً نمی‌دانیم چگونه به زندگی‌مان بدون شیرین‌زبانی‌های فاطمه و آرزوهایمان برای آینده‌اش ادامه دهیم.

بنابراین گزارش، با دستور بازپرس پرونده متخصصان پزشکی قانونی مأموریت یافته‌اند با تشخیص علت اصلی مرگ دختربچه، مقصر حادثه را شناسایی کنند.

منبع:
http://www.tabnak.ir/fa/news/354139/%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D9%81%D8%A7%D8%B7%D9%85%D9%87-%D9%83%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%DA%AF%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87
الهی بمیرم براش خدا صبر بده به پدرو مادرش خدا واسه هیچکس نخواد
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خداااااااااااااااااااااااااااااا خیلی سخته خدا بهشون صبر بده
مادرها شبیه نخ تسبیح میمانند، به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ای کنار دیگری نمیماند!... خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود... الهی آمین
اینا همون پزشکایی هستن که بدون کنکور میان دانشگاه و با پارتی نمره میگیرن و دورشونو هم با درمانگاههای روستاها و حومه شهرها تموم میکنن
مادرها شبیه نخ تسبیح میمانند، به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ای کنار دیگری نمیماند!... خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود... الهی آمین
2740
امیدوارم اون ادمای بیسواد واشغالی که باعث این جریان شدن به سزای عملشون برسن و عدالت در موردشون اجرا بشه
هر چند که پزشک قانونی عزیز کشور ما تا سر حد مرگ هوای پزشکا رو داره و معمولا سرو ته قضیه رو بهم می یاره
"ایران وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شده با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"CafeMom Tickers
امید نفس نازنین
+1
1392/8/7 9:38 ق.ظ

اینا همون پزشکایی هستن که بدون کنکور میان دانشگاه و با پارتی نمره میگیرن و دورشونو هم با درمانگاههای روستاها و حومه شهرها تموم میکنن
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
الهییییییییییییییییییییییییی....
فقط خدا می دونه مادر پدرش چه حالین...خدا بهشون صبر بده...من که هنوز بچه م تو شکممه و به دنیا نیومده و ندیدمش از فکر اینکه خدای ناکرده چیزیش بشه دیونه می شم..چه برسه به اینکه این طفلی نه سالش بوده...تازه به سن تکلیف رسیده بوده و چقدر مامانش ذوق می زده
از همه بدتر این که یه سرماخوردگی ساده داشته نه بیماری صعب العلاج...

الهی خدا دکتر کثافتو ذلیل کنه و به خاک سیاه بنشونش
اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم