2752
2734
عنوان

بنظرتون بقایا دارم؟؟

367 بازدید | 32 پست

خانوما من شنبه عصر ساعت چهار دوتا سایتوتک واژینال استفاده کردم یدونه زیر زبونی . تا ساعت ۸ شب فقط راه رفتم و کیسه اب گرم گذاشتم رو دلم . که دردم کم باشه . از هشت لخته های بزرگ خون ازم خارج میشد . تا ساعت ۲شب حدودا نزدیک سه بود که دردم یکم زیاد شد . رفتم دستشویی و یه چیز سفید و خونی سفت جهشی ازم افتاد بیرون . بعد اروم تر شدم .ولی دوباره دردم گرفت و من مسکن خوردم خوابیدم . صبح ساعت شش مجدد رفتم دستشویی دوباره همون شکلی جهشی ازم دفع شد . دیگه درد نداشتم خونریزی هم نداشتم . تا دیشب که دردام برگشت و صبح یه تیکه کوچیک باز دفع کردم . الان همش درد دارم میگیره ول میکنه . یکمم خیلییییییی کم خونریزی دارم . این درد برای بقایا؟؟؟یا طبیعیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باید سونو بشی

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

چرا سقط کردی عزیزم؟

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
عزیز دل بارداری پوچ بود هشت هفته . به دستور پزشکم دارو گرفتم از داروخانه بهزیستی و تو خونه استفاده ک ...

خب من بیمارستان سقط کردم بادارو مثل شما

اما بعدش دکترم سونو ننوشت گفت الان اگه سونو بدی مجبورم کورتاژ کنم گفت نمیخوام دست کاری بشی به همین خاطر گفت بذار تا بعد از اولین پریودت

یعنی خونریزی سقط تموم شه پریودم بشی بعدا

اما بهم گفت اگه خونریزی شدید یا ورم پا یا درد شدید داشتی بیا بیمارستان

شما اگه دردت زیاده برو پیش دکترت عزیزم

اون سفیدی ها هم که دفع کردی جفت بوده

البته من موقع دفع جفتم دکترم پیشم بود و دید و گفت تقربیا کامل دفع شده

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
الان دو روزه از سقط میگذره.زود نیست؟؟

نمیدونم عزیزم من زیاد سر در نمیارم ولی هر وقت لازم بود سونو برو ک خیالت راحت بشه کامل دفع شده

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
خب من بیمارستان سقط کردم بادارو مثل شما اما بعدش دکترم سونو ننوشت گفت الان اگه سونو بدی مجبورم کورت ...

درد قابل تحمله برام . میاد و میره . سقط دومم بود . سقط اول جفت کامل افتاد یدفعه گرد هم بود تقریبا اندازه گردو . اون خودش افتاد بدون دارو اما با درد زیاد که سروم زدم . اینبار قرص استفاده کردم تا بیفته چون نمیفتاد . ولی اینبار جفت سه تیکه شده بود انگار که دفع شدن . لخته خونم زیاد دفع کردم ‌. ولی باز این درد نگرانم کرده .

خب من بیمارستان سقط کردم بادارو مثل شما اما بعدش دکترم سونو ننوشت گفت الان اگه سونو بدی مجبورم کورت ...

تا وقتی کیسه اب گرم رو دلم میزارم ارومم . ولی یکم گرمای بدنم کم‌میشه یا سدما میاد سمت کمرم دوباره شروع میشه

درد قابل تحمله برام . میاد و میره . سقط دومم بود . سقط اول جفت کامل افتاد یدفعه گرد هم بود تقریبا ان ...

خب من کلا با اینکه مسکن نزدم اصلا ولی حتی درد سقطمم زیاد نبود هر کسی یه استانه تحملی داره نگاه نکن دردت کمه شاید تحملت زیاده 

به جای اینکه هم درد بکشی هم نگرانی یه سونو بده دکترت ببینه خیالت راحت شه

خب من کلا با اینکه مسکن نزدم اصلا ولی حتی درد سقطمم زیاد نبود هر کسی یه استانه تحملی داره نگاه نکن د ...

اره خانوادم که میگن من استانه تحمل دردم بالاس . اگه تا فردا بهتر نشدم میرم سونو . چون شاغل هستم هم باید از فردا صبح برم سر کار خیلی سختم شد

2706