2733
2734

دوستان دخترم یک ماهشه از ۱۵ روزی رفلاکس داره ،شیر میاد تو گلوش اذیت میشه گریه میکنه،خیلی نگرانم وفقط کارم گریه هست،دکتر بردم امپرازول داده ولی زیاد تاثیری نداشته ،لطفا راهنمایی کنید 

وا گریه نداره که چرا غصه میخوری که شیرت هم تلخ میشه. پسر منم رفلاکس پنهان داره دکتر گفت ده دقیقه بعد اینکه شیر خورد نخوابه به حالت ایستاده باشه . الکی غصه نخور بابا

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 

هر دوتا بچه هام

غیر امپرازول باید خودت رژیم غذایی رو کامل رعایت کنی

لبنیات ادویه غذاهای بیرون ....هیچکدوم نباید بخوری

گریه نداره 

ترجیحا اگر فوق تخصص گوارش نبردی ببر گوارش چون داروهای دیگه هم هست که بهتره زمان بچه های من امپرازول میدادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا گریه نداره که چرا غصه میخوری که شیرت هم تلخ میشه. پسر منم رفلاکس پنهان داره دکتر گفت ده دقیقه بعد ...

آخه تو نینی سایت یه چیزایی خوندم میگم نکنه دختر منم مشکلش ادامه دار باشه ،کلا خودمو باختم

2738
چند وقتشه،یی قراری نمیکنه

الان شیش ماهشه نه بیقرار نیس شیر بر میگرده دهنش قورتش میده باز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 

من برای درمان رفلاکس دخترم چندتا کار کردم.

به هیچ عنوان شیر ،و لبنیات نخور .

بعد شیر اروغشو بگیر .

شیب دار بخوابونش .

هوای خونه خیلی گرم نباشه ،لباس خیلی تن بچه نباشه .

هر دو ساعت یه ربع شیر بده تا شیر تو ریش اسپره نشه بخای عین من بستریش کنی ..

اگه شیرخودتو میدی روزی یه لیوان اب مرغ محلی یا اب گوشت بخور ...

دختر من انگارتو خواب عق میزد ،به شدت گریه میکرد ....زندگیم خراب شد و ...افسردگی گرفتم ..دوره داره ..زود خوب میشه ..عچغذای کمکیشم زود شروع کن .

شیر خشک هم بهش بده کنار شیر خودت

آخه تو نینی سایت یه چیزایی خوندم میگم نکنه دختر منم مشکلش ادامه دار باشه ،کلا خودمو باختم

ای بابا عزیز من به حرف نینی سایتیا توجه نکن همه که مشکلشون یکی نیس به حرف دکترت گوش کن چیزی نیس که بزرگتر بشه خوب میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم انشاالله برا این نینی همه چیز خوب باشه،بچت رفلاکسش کی درمان شد

دعا کن عزیزم ..من کامل درک میکنمت چون اون روزا واقعا ضجر کشیدم ....دخترم بخاطره اون رفلاکس لعنتی خوب وزن نگرفت چون اصلا شیر تو معدش نمیموند...

دکترش زانتاک و رانیتیدین میداد اما اصلا تاثیر نداشت