2737
2734
عنوان

کیا بچشون رفلاکس پنهان داشته ،از بس گریه کردم دیگه توان ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 33 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اگه بتونی این قطره رو پیدا کنی بچت قطعا خوب میشه.

قطرش نایابه .

تو اروپا از روز هشتم به بچه ها پنج قطره میدن ...

قطره بایوگایا 

هم ترک داره هم کانادا.

گرونه و نایابه اما اگه گیراوردی قرض کن بخر

2731
چرا تا سه ماه درد بخیه داشتی مگه عفونت کرده بود ؟,🥺

بله عزیزم ...عفونت شدید گرفتم و متاسفانه دیگه بخیه هام بوی تعفن میداد هرکاری کردم نتونستم دوباره بخیه کنن...گوشت بدنم باز بود هی گاز استریل فرومیکردن چرک جمع کنن...من بعد زایمان خیلی اذیت شدم 

2740
بله عزیزم ...عفونت شدید گرفتم و متاسفانه دیگه بخیه هام بوی تعفن میداد هرکاری کردم نتونستم دوباره بخی ...

وویییی چقدر بد 

مگ چند تا بخیه خورده بودی 

چیکار کرده بودی که عفونت کرد 

الهی بمیرم 😭😭😭

وویییی چقدر بد  مگ چند تا بخیه خورده بودی  چیکار کرده بودی که عفونت کرد  الهی بمیر ...

خدا نکنه عزیزم ..

اخه رفتن برش بزنن یه رگمو بریدن اون رگ خونریزی میکرد ...لاقل نکردن اون رگو بسوزونن...

چون دست تنها بودم و غربت یبوستم گرفتم ....زور زدم باز شد بخیه همون قدی هم که بود و عفونت شدید شد و هزارتا دردسر ....

خدا نکنه عزیزم .. اخه رفتن برش بزنن یه رگمو بریدن اون رگ خونریزی میکرد ...لاقل نکردن اون رگو بسوزون ...

وایی 

اره یبوست خیلی بده 

اگ تنها نبودی یکی کمکت میکرد همش بهت بجا غذا سوپ و غذاهای نرم و ابکی میداد یبوست نمیگرفتی 

ولی ان شالله این زایمانت خوب باشه درد نکشی زیاد برات دعا میکنم 🙏🙏

دختر من هم رفلاکس پنهان داره هم بالا میاره. اکثرا عوقش میاد و بالا میاره . شیرشم شیرخشک. داغونم منم. وزنشم خیلی کمه

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
2706