2737
2734
عنوان

نوه کوچولومو مو بردن اتاق عمل

| مشاهده متن کامل بحث + 2677 بازدید | 74 پست
فدات شم خداوند همه مریض هارو شفا بده  بالاتر توضیح دادم حالش خوبه

جا داره به نیابت بقیه بپرسم چندسالتونه و پسر یا دخترتون چندساله هستن که نوه دارین  

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
ای جانم خداروشکر که نوه دارید  سایه تون بالاسرش برام جالبه که اینجا عضو هستید  جسارتا ...

بله دوتا نوه دارم  یه مادربزرگ پیر فرتوت ۴۲ساله 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای جانم خداروشکر که نوه دارید  سایه تون بالاسرش برام جالبه که اینجا عضو هستید  جسارتا ...

برای ما هم جالبه که شما اینجا عضو هستین 

جسارتا میتونم بپرسم خانمتون میدونن تو سایت بارداری عضو هستین؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

خدا نوه هاتونو براتون نگه داره

نفرمایید بانو 

تن تون سلامت 

🙏🌹🙏

🌹🌹آقا هستم 🌹🌹تنها 5 روز دیگر به تولد همسرم باقی مانده است 🌹🌹عزیزم هر روزت مبارک 🌹🌹
2740
جا داره به نیابت بقیه بپرسم چندسالتونه و پسر یا دخترتون چندساله هستن که نوه دارین    

بالاتر گفتم 

دخترم ۲۲سالشه 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
برای ما هم جالبه که شما اینجا عضو هستین  جسارتا میتونم بپرسم خانمتون میدونن تو سایت بارداری عض ...

سلام وقت بخیر 

زنده باشید 

بله 

ایشونم عضو هستند 🙏

🌹🌹آقا هستم 🌹🌹تنها 5 روز دیگر به تولد همسرم باقی مانده است 🌹🌹عزیزم هر روزت مبارک 🌹🌹

پیر فرتوت ۴۲ ساله؟  ببخشید مامان من ۴۸سالشه و پسرم نوه اولشه نمیگه پیر و فرتوت تازه میگه از وقتی پسرت دنیا اومده جوونتر شدم . مادرشوهرمم ۷۰سالشه تقریبا بهش بگی پیر دندوناتو خورد میکنه  

کجاتون پیر هست از مامان من کوچکترین  مامانم ۴۳ سالشه

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
خودت چند سالته ؟

۲۸سال

2706