2733
2739
عنوان

یعنی شوهرم خیانت کرده؟😨😲😭

443 بازدید | 33 پست

بچه هاالان دقیقاپونزده روزه که باشوهرم قهرم وجداازهم میخوابیم من تواتاق اون توهال.تواین پونزده روزهم هیچکدوم قدمی برنداشته واسه آشتی.مقصرهم اون بوده.خیلی هم بیخیاله فقط میره سرکارمیادمیخوابه وسرش توگوشیه همین انگارنه انگار.بنظرتون داره خیانت میکنه؟یعنی میشه یه مردپونزده روزنیازهایی نداشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم این حرفا چیه 

شوهرت لج کرده فقط

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

آره میشه اصلا کی میگه تهمت نزن شاید هیچی نباشه تهمت خوب نیستا تا مطمئن نشدی هیچی نگو منم زیاد توی گوشی هستم ینی دارم خیانت میکنم؟در مورد نیاز هم حتما غرورش رو ترجیح داده

میشه واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرستین؟ 🙂⁦♥️⁩
2740

جدا خوابیدن اشتباهه

حالا ی دفه گوشیشو بردار ببین چ عکس العملی نشون میوه هول شد و نزاشت برداری یعنی اره 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

بالاخره میاد ی چند روز دیگه صبر کن

فقط ی چیز ی کم لباس باز تر و تنگ تر بپوش جلوش رژه برو

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

شاید بنظر شوهرتون شما مقصرین کوتاه نمیاد .‌حللا شما پیش قدم بشو‌ 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

اگه زندگیتوشوهرتودوست داری توپیش قدم شوبرااشتی نزارقهرطولانی بشه قهربرازندگی سمه 

تیکربه وقت تولدیک سالگی عشق مامان باباحنانه جونم🤩🤩خداروشکردخترم ۷ونیم شب۲۴مهرروزآغازامامت امام زمان بدنیااومد🌷لطفابرااینکه همه نینیاونینی من بسلامت بدنیابیان یه صلوات بفرستین🌷من به لطف خدای مهربونم مادرشدم الحمدلله 😍وخداروهزاران هزاربارشکرمیکنم😍 بهترین هدیه رودرست روزولادت مولامون امام علی(ع)به منوهمسرم داد😍خداجونم نمیدونم چطورشکرنعمتتوبجابیارم انشاالله بتونیم مادرپدرخوبی باشیم ومهدی گونه تربیتش کنیم خداجونم خودت مراقب کنجدم باش🥰امروزدرتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۵صدای قلب کوچیکشوشنیدم قربونش بشم🤩امروز۱۴۰۰/۲/۲۹رفتم سونووفهمیدم یه دخمل مامانی توراهه خداجونم شکرت که منولایق دختردارشدن دونستی🤩🤩😇