2733
2739

من باید به نوزادم سوپ بدم اما باید میکس بشه و ابکی بشه کاملا

نه گوشت کوب برقی دارم نه میکسر شنیدم با کدوم قسمت از ابمیوه گیری میتونم میکسش کنم؟ با مخلوط کن؟

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             

.....

💜...."𝐁𝐓𝐒°__"자신의 영웅이 되십시오.                             وقتی نقطه میدم..... ینی درمقابل شراتون عاجزم و سخنی ندارم پ گیرندین....حاجی تن ماهی خوردی فاز کوسه نگیر ناموصن:/        کاربرقدیمیم اسممو بگم قدیمیا میشناسن باور میکنی بکن نمیکنی به کبدم!  هم ره اخلاقم گوهه حصلمم همیشه تخمیه پ اگ میخای شرریپ بزنی نزن حجی حوصله بحث ندرم! حرفمومیزنم موافقی لایک کن مخالفی به غولوزنجیر نبستنت روم ریپ بزنی! پ یاعلی  فایتینگ 🤚
.....

نمیشه؟

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728