2737
2734
عنوان

شروع درد زایمان

300 بازدید | 35 پست

سلام. دوستان من امروز ۴۰ هفته و ۳ روزمه. اما هنوز از درد خبری نیست، چند روز پیش معاینه شدم گفت دو انگشت بازه دهانه رحم. پیاده روی و ورزش با توپ هم انجام میدم. چیکار کنم دردام شروع شه؟ میترسم وزن بچه خیلی بره بالا و زایمانم سخت بشه. راه حلی دارید پیشنهاد بدین لطفا

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲سانت باز شده خوبه که.من ۳روز درد کشیدم تا۱سانت بازشد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
راه حلم اینه همین الان برو بیمارستان منتطر درد نباش من خودم ۶ سانت درد نداشتم 

میترسم امپول فشار بزنن بهم 😔

2738

سونو دادی؟ چون من 40 هفته و 1 روز که بودم سونو دادم آب دور بچه کم شده بود فرداش با آمپول فشار زایمان کردم 

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕
دکترت چیزی نگفت؟

دیشب گفت تا ۵ روز دیگه وقت داری دردات شروع بشن اگه نشد باید بستری بشی با امپول فشار. حالا من میخام کاری کنم شروع بشن دردام

سونو دادی؟ چون من 40 هفته و 1 روز که بودم سونو دادم آب دور بچه کم شده بود فرداش با آمپول فشار زایمان ...

نه سونو ننوشته برام دکتر، اما نوار قلب گرفت دوبار طی چند روز پیش خوب بود همه چیش