2737
2734
عنوان

تفاوت درد سینه مربوط به پریود و مربوط به حاملگی در چیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 282841 بازدید | 122 پست

سلام دوستان منم اصلا مواقع پری درد سینه نداشتم الان ششمین ماه اقدامی هستم الان تقریبا 4،5 روزه نوک سینه هام خیلی درد داره به پری ام 3،4روز مونده به نظرتون باردارم یا ممکنه مربوط به پری باشه

سلام دوستان منم اصلا مواقع پری درد سینه نداشتم الان ششمین ماه اقدامی هستم الان تقریبا 4،5 روزه ...

صبر کن تا موعد پری اخه از علائم نمیشه فهمید

دریغ کز شبی چنین سپیده سر نمیزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام خواهرا اگه میشه بیاین منو راهنمایی کنید الان چهارروزه ک سینه سمت راستم دقیق زیر سینم تیر میکشه دوروز دیگم وقت پریودیمه.درحال اقدام هستم یعنی میشه باردارباشم از علائم بارداری باشه

2740
سلام بچه ها  اگه باردار باشی سینه ها از قسمت زیر بغل درد نمیگیره؟ من هر ماه قبل از پریدم سینه ...

عزیزم باردار شدی درد سینه ت چه فرقی کردی؟ اطراف و زیر بفل بود یا نوکش بود؟ ممنون میشم جواب بدی

خدا جون مراقب من و پسرم و بابایی باش...خیلی دوستت داریم  
عزیزم باردار شدی درد سینه ت چه فرقی کردی؟ اطراف و زیر بفل بود یا نوکش بود؟ ممنون میشم جواب بدی

از صمیم قلب برات آرزو می کنم تیکرت واقعی بشه

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇
2706