2733
2739
عنوان

خیلی حالم گرفتست😕😕

264 بازدید | 26 پست

من دوسالو نیم پیش طرح بیمارستانم تموم شد والان بیکارم.

اون موقع همه حتی طرحی ها متاهل بودن وفقط من ویکی دیگه که اونم هم دانشگاهیمم بود مجرد بودیم.

الان داشتم وضعیت های واتساپ میدیدم، میدیدم که اون دوستمم ازدواج کرده عروسیم کرده.

ویکی از طرحی ها که همسنم دقیق و همون موقعم متاهل بود الان بچشم دنیا اومده.این مورد اخریه که الان مادرم شده همون زمان تعریف میکرد که اره شوهرم دوسال عقدمون هروقت میومد با گل میومد خونمون ومن تمامشو خشک کردم والان خونم پره از گلای خشک شده ی همسرم.کلی عکسم گذاشته بود که ولنتاینو به عشق زندگیش وپسر گلش تبریک گفته بود.

اون وقت من هنوز مجردم.خواستگارمم ۳جلسه اومد حتی یه شاخه گلم دستش نگرفت. بجا کل وشیرینی بچه ابجیشو بغلش میکرد میومد تو

😔😔

شانس منه بدبخته

پ.ن.متولد ۷۰دم😞😞

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ازدواج کردن همچین‌آش دهنسوزی نیست که دیگران‌پُزش و میدن با مجردیت حال کن

کرونای عزیزم!!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی.‌..از این پس همه چیز جهان تکراریست!!!! پس لطفا گورت را گم کن ....
2728
چه شانسی معلوم خواستگارت ازاون ایکبیریای 

ردش کردیم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

عزیزم همچین تعریف کردی فکر کردم سنت زیاده، سنی که نداری عزیزدلم حالا کلی فرصت داری برا ازدواج هرکسی یه قسمتی داره دیگه توکلت به خدا باشه و ازش هرچیزی که توش خیر و صلاحت هست رو بخواه

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
رشتت پرستاریه  خو چرا دوباره اقدام نمیکنی برا آزمونش

ماماییه

سخت وبه تعداد کم استخدام میکنن از رشته ما

2740
میخواستم همینو بگم😂

نه من بحثم شوهر کردنش نیست.

بحث اینه یهو جا خوردم.که اینا هی مرحله به مرحله دارن پیشروی میکنن من همونی که بودم هستم وهمش به مریضی و بدبختی و اعصاب خوردی😞😞

میخواستم همینو بگم😂

والا بخدا من‌۲۲ سالم بود وقتی کسی از دخترا فامیل ازدواج میکرد انگار دنیا واسه من به‌آخر میرسید احساس میکردم‌تا آخر عمر مجرد میمونم ولی همچین که سر سفره عقد بله رو دادم و اومدم‌خونه شوهر فهمیدم‌بلانسبتتوت چه💩خوردم

کرونای عزیزم!!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی.‌..از این پس همه چیز جهان تکراریست!!!! پس لطفا گورت را گم کن ....
نه من بحثم شوهر کردنش نیست. بحث اینه یهو جا خوردم.که اینا هی مرحله به مرحله دارن پیشروی میکنن من هم ...

اها درکت میکنم چی میگی ولی برو دنبال ی کاری ک هم بیشتر دیده شی هم سرگرم شی

والا بخدا من‌۲۲ سالم بود وقتی کسی از دخترا فامیل ازدواج میکرد انگار دنیا واسه من به‌آخر میرسید احساس ...

منم 22 سالمه حس ترشیدگی دارم

خواستگارررر نیسسسسس

با اینکه خوشگلم😭😂😊

2706