2737
2734
عنوان

بارداري و آويشن هركي ميتونه كمكم كنه لطفا بياد...

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 47 پست
والا من اخر بارداریم برای این ک دنیا بیاد یه دبه خوردم ۴۱ هفته با امپول فشار بزور اومد خخخ

وااااي خوش به سعادتت, والا من از استرس زايمان زودرس خواب و خوراك ندارم تازه سركلاژم شدم

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این نگرانیه هزار برابر داره بیشتر بهت صربه میزنه نترس من قول مسدم هیچی نیست

خداكنه چيزي نباشه،، ممنونم عزيزم

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
من اون اولا خوردم 2ماهم بود فک کنم تازه من گلپر هم خوردم با باقالی نمیدونستم ضرر داره😂

خوب شد گفتي منم نميدونستم گلپر و باقالي ضرر داره😐🙏❤️

2728
وااااي خوش به سعادتت, والا من از استرس زايمان زودرس خواب و خوراك ندارم تازه سركلاژم شدم

اهان ن چیزی نیس نترس عزیزم 

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه! قهرش بی_کینه! دوست داشتنش بی_ادعا و بخشش او بی انتهاست😍❤
خوب شد گفتي منم نميدونستم گلپر و باقالي ضرر داره😐🙏❤️

من باقالی زیاد خوردم خداروشکر هیچ نشد اما دیگ گلپر باهاش نخوردم😂برا شب یلدا هم پخته بودم زیاد خوردم 

همه کسم دخترم❤
هیچی نمیشه من چقدر خوردم اخه اونقدر که اویشن نداره تاثیر داشته باشه  اویشن دم کنی بخوری تاثیرش ...

لعنت به اين گوگل كه هر مامايي از جاش بلند ميشه مياد مطلب ميذاره يه ترسو مثل منم اينجوري خودشو عذاب ميده. ممنونم عزيزم 

من باقالی زیاد خوردم خداروشکر هیچ نشد اما دیگ گلپر باهاش نخوردم😂برا شب یلدا هم پخته بودم زیاد خوردم ...

خداروشكر كه چيزي نشده عزيزم،،، منم سر بارداري اولم نميدونستم آبغوره ضرر داره ويارم بود نصف شيشه زمزم خوردم ولي خدا خواست كه زودتر فهميدم و اتفاقي هم نيوفتاد

2740
خداروشكر كه چيزي نشده عزيزم،،، منم سر بارداري اولم نميدونستم آبغوره ضرر داره ويارم بود نصف شيشه زمزم ...

آبغوره ک دیگ نگم برات😂هیچی نمیشه اصلا نترس تو نت هرچی بزنی میگ سقط

همه کسم دخترم❤
سونو رفتين؟ طول سرويكستون چندبود،

من 9هفته ام عزیزم فعلا نرفتم واسه طول سرویکس

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
اونقدی نداشته نگران نباش

نه  از پنيرش ترسيدم يه چندتا قاشق خوردم ولي بعدش كه سرچ كردم ديدم آويشنش ضرر داره😒

آبغوره ک دیگ نگم برات😂هیچی نمیشه اصلا نترس تو نت هرچی بزنی میگ سقط

آره واقعا هرچي سرچ كني ميگه قاعده آوره يا زايمان زورس😔

آره واقعا هرچي سرچ كني ميگه قاعده آوره يا زايمان زورس😔

تو دیگ خطر سقط رو رد کردی خداروشکر کار سنگین نکنی کافیه پیاده روی هم بری ک ورم نکنی دیه بقیه چیزارو ولش

همه کسم دخترم❤
2706