2737
2734

سلام دوستان،،، من بيست هفتمه... امشب پدرشوهرم ذرت مكزيكي خريد واسم ميدونه خيلي دوست دارم بخاطر اينكه دلشو نشكنم چندتا قاشق كوچولو خوردم. ولي بعدش فهميدم آويشن داخلش ضرر داشته... خيلي نگرانم... كسي هست كه تجربه داشته باشه و اتفاقي هم واسش نيوفتاده باشه؟؟؟ تورو خدا كمك كنيد خيلي نگرانم.

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️

هیچی نمیشه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین اویشن زعفرون یا هر گیاه دیگه ای در بارواری وقتی میگن ضرره یعنی شما باید مثلا یک استکان ازون گیاهو خورده باشی.بابا با یه نصف قاشق اویشن هیچی نمیشه هیییییچیییی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
شما تجربه داشتيد؟

من تو همه غذا ها میزنم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738

اویشن تا اون حد خطری نیست 

مراقب خودت باش این نگرانیت بدتره 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
ببین اویشن زعفرون یا هر گیاه دیگه ای در بارواری وقتی میگن ضرره یعنی شما باید مثلا یک استکان ازون گیا ...

والا من اخر بارداریم برای این ک دنیا بیاد یه دبه خوردم ۴۱ هفته با امپول فشار بزور اومد خخخ

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه! قهرش بی_کینه! دوست داشتنش بی_ادعا و بخشش او بی انتهاست😍❤

نه باو چه ضرری من میخواستم سقطش کنم انقد آویشن و زعفرون و تخم شوید و اووو هزار تا چیز دیگه دم کردم خوردم هیچی هم نشد الان پسرم یک ماه و نیمشه خداراشکر سالمه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
ببین اویشن زعفرون یا هر گیاه دیگه ای در بارواری وقتی میگن ضرره یعنی شما باید مثلا یک استکان ازون گیا ...

يعني شايد در كل يه قاشق غذاخوري سرخالي خورده باشم.بقيش همينجوري موند دادم خودش معذرت خواهي كردم. ولي خيلي نگرانم.

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
عاره منم خوردم نگران نباش هیچی نمیشه نوش جونت ولی دیگ نخور

چند هفته خوردين شما؟؟؟

يعني شايد در كل يه قاشق غذاخوري سرخالي خورده باشم.بقيش همينجوري موند دادم خودش معذرت خواهي كردم. ولي ...

این نگرانیه هزار برابر داره بیشتر بهت صربه میزنه نترس من قول مسدم هیچی نیست

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706