2737
2739

نیستم ولی سوالت چیه

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا مسخره میکنی چند بار ت  تاپیکا دیدم گفتم شاید الانم باشه

مسخره چیه عزیزم شوخی کردم فداتشم ببخش اگه دلتو شکستم من هیچ وقت کسی رو مسخره نمیکنم😘❤

کاربر جدید نیستم/ تیکر رسیدن به آرزوم😍
عزیزم من ۱۷روزه عمل واژن انجام دادم میخواستم بدونم دوتا بخیه هام از وسط باز شده چی استفاده کنم واسه ...

نمی‌دونم عزیزم ی ماما اینجا هس اسمش الان یادم نیس برات تگ کنم گلم🌹

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2740

من دکترم برای معاینه بخیه هام اومدم دارو میدن دوباره بخیه نمیکنن باسشوار خودتو خشک کن پماد الفا وتتراساکلین هم خوبه 

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝