2733
2734
عنوان

وزن نوزاد ۴ماهم کمه چیکار کنم ؟

209 بازدید | 17 پست

شیر خودم رو زیاد نمیخوره با این حال به زور میدنش شیر خشک هم میدم ولی بازم بهداشت میگه یک کیلو کم داره امروز بهداشت گفت از وزن نرمال هم کمتره وزن بچه ات میخوام غذا رو شردع کنم فرنی بهش بدم لطفا اگه تجربه دارین بگین شیر بز بهش بدم وزنش زیاد میشه چی بدمش وزنش بره بالا 

عزیزم شیرخشک چی میدی؟ ببلاک بده عالیه چاقی هم نمیاره فقط وزنش نرمال میشه 

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برای نوزادی که وزنش کمه باید از متخصص تغذیه بپرسی نه از تجربیات نی نی سایتی ها!!

نوزاده و حساس

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731
عزیزم شیرخشک چی میدی؟ ببلاک بده عالیه چاقی هم نمیاره فقط وزنش نرمال میشه 

ببلاک اول میدادم بهش نیفتاد اسهال شد چند تا شیر خشک عوض کردم تا دکتر گفت گیگوز بده دادم خوب بود اسهال نمیشه 

2740
دکتر بردم فقط شیر خشک معرفی کرد که اونم وزنش رو بالا نبرد 

خب عزیزم با همون دکتر دوباره پیگیری کن بگو موثر نبوده آزمایش تکمیلی بنویسه مثلا ممکنه سوجذب داشته باشه یا حجم شیری که میخوره کم باشه یا مثلا تیروییدش رو چک کنن

عزیزم برای نوزادی که وزنش کمه باید از متخصص تغذیه بپرسی نه از تجربیات نی نی سایتی ها!! نوزاده و حسا ...

آخه دکتر بردمش فقط شیر خشک معرفی کرد که اونم فایده نداشت 

2706