2733
2734

سلام هرکس میخواد اسم بده براش تو قنوت دعا کنم

البته منم التماس دعا دارم 

اول فرج آقا بعد حوائج هممون 🌺🌺🌺

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

قبول باشه التماس دعا🌷🌷🌷

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
سلام میشه منم دعا کنین اسمم فاطمه

حتما عزیزم التماس دعا

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

نادیا دعاکن خونه داربشیم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

ساناز.مونا.معصومه.سارا.

دستت درد نکنه گلم حاجت روا شی❤

میگن طرف خیلی ادم حسابی و ادم درستیه!.. دزد نیست،حلال حروم سرش میشه، دروغ نمیگه و......یادمون رفته اینا وظیفه انسانی ما   نه آپشنهای ویژه....!!   (زاده پاییزم فصل خش خش برگااان ...🍁🍁کوردم و این یکی از افتخاراتمه😍عاشق ارایشگری ام 💇💇و هر روز تو رویا و خیااالم میبینم که به ارزو هام رسیییدم..من خیلی خوشبختم چون از هیچکس هیچ انتطار و توقعی ندارم .. من به ارزوهام قول رسیدن دااااادم.......✌😉