2737
2739
عنوان

پریود

67 بازدید | 8 پست

من از آخرین باری که پریود بودم 44رور می گذرد پریودهام 22روز نهایتا عقب بیفته 25روزه سه روز به مدت یک روز در میان لک قرمز خیلی کم دیدم دل دردهای شدید پر یود ی دارم حالت تهوع گر گرفتگی تنگی نفس لی حتی خستگی بیبی چک چند بار گذاشتم منفی شد ارمایش هم دادم مثبت نوشته بود ولی عدد بتا نیم بود 10روز پیش آزمایش دادم بعد دکتر برام آمپول نوشت که پریود شم زدم الان 10روز گذشته ولی پریود نشدم دلیلش یعنی چیه

اینجا یکی میگفت بی بی چکام منفی و جواب ازمایشم منفی بوده ولی سنو ک دادم گفتن بچت سه ماهشه

منم ۲۵ ابان آخرین روز پریودم بود یه ماه پیش بی بی منفی شد الان فکر میکنم شکمم یکمم بزرگ شده شک کردم باردارم یا نه باید دوباره بی بی بزنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۲۵ ابان آخرین روز پریودم بود یه ماه پیش بی بی منفی شد الان فکر میکنم شکمم یکمم بزرگ شده شک کردم ...

اگ هنوز پری نشدی شاید کیست داری شایدم از پریود نشدنته منم ۶ روزه عقب انداختم باد کردم

2728
اگ هنوز پری نشدی شاید کیست داری شایدم از پریود نشدنته منم ۶ روزه عقب انداختم باد کردم

کیست که نه سابقه عقب انداختم دارم اخه دو ماهه دچار سوزش معده شدم شدید حالا بی بی بزنم ببینم چه خبره

2738