2737
2734
عنوان

کم ادرار کردن نوزاد

82 بازدید | 9 پست

دوستان پسرم ۹کیلو وزنشه ۴ماه و ۱۰روزشه 

حدود یک هفته ست احساس میکنم کم ادرار میکنه.مثلا تو ۶ساعت مای بیبی شو وزن کردم ۱۰۰گرم ادرار کرده بود.رنگ ادرارشم همیشه خیلی روشن بود ولی الان زرد پررنگ شده

آیهان زندگیه مامان و بابا
کم ابه دیگه حتما شیرت کمه مامان خوب. نینیت نسبت به تولدش اضافه وزن نداره؟ 

اخه شیرم نسبت به قبل اصلا کم نشده تازه زیادم شده.یه روزایی هم که شیرم کمه بهش روزی ۶۰تا شیرخشک میدم.وزنش نسبت به وزن تولدش نرماله.وزن تولدش ۴بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه شیرم نسبت به قبل اصلا کم نشده تازه زیادم شده.یه روزایی هم که شیرم کمه بهش روزی ۶۰تا شیرخشک میدم. ...

آخ تپلی مپلی جون.  اگه فردا پس فردام اینجوری بود بعد احساس کردی شکمشم متورم شده خدایی نکرده ببر که برگشت ادرار نداشته باشه یا عفونت مثانه چون علائمش فقط کم ابیه میتونی یکم اب جوشیده خنک بدی من دخترم از ۴ ماهگی اب خورد چون تعریقش زیاد بود زیادم نپوشونش یا کنار بخاری و شوفاژ عرق کنه

روانشناسی کودک

[QUOTE=176832578]آخ تپلی مپلی جون.  اگه فردا پس فردام اینجوری بود بعد احساس کردی شکمشم متورم شده خدایی نکرده ببر ...[/QUOTEشکمش که ماشالا تپله ولی من هرروز یا یه روز درمیون بهش رازیانه میدم میخورم یعنی منظورم اینه فکر نکنم از کم آبی باشه.ولی عرق زیاد میکنه چون همیشه از خواب که بلند میشه زیرش خیسه

[QUOTE=176832578]آخ تپلی مپلی جون.  اگه فردا پس فردام اینجوری بود بعد احساس کردی شکمشم متورم شد ...

وای خدا نگو دختر من کوچیک بود گوشتالو بود همش قرمز میشد انقد شوهرم میخوردش. ببسن عرق میکنه اب بدنش کم میشه دیگه امروز با شیشه ۳۰ سیسی بهش اب بده تا روزی ۳ بار هم میتونی. یا شیر خشک رقیق بده مثلا ۶۰ سیسی لب یه پیمانه 

روانشناسی کودک
2740
وای خدا نگو دختر من کوچیک بود گوشتالو بود همش قرمز میشد انقد شوهرم میخوردش. ببسن عرق میکنه اب بدنش ک ...

اره زیر گردنش اینا همش عرق سوز میشه..خخخ