2733
2739

من تعریفشو خیلی شنیدم خودمم ماخ قبل نامرتبمم قرصشو خوردم گرمیجاتم با شوهرم زیاد خوردیم تنبلی داشتم یکم که امروز ازمایشم مثبت شد  حالا نمیدونم واس ویتاگنوس بود یا ن ولی خیلیا جواب گرفتن

واسه سلامتی تو دلیم صلوات میفرستی مهربون؟😊😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به منظور درمان نازایی زن. ومرد. از روز پنجم. پریود همزمان به مدت ۷روز به طور همزمان شروع به گرفتن رژیم شیر و‌عسل کنند و در این فاصله مرد روزی سه قاشق مرباخوری دوسبن و زن سه استکان عرق رازیانه میل کند و غذای کمکی آنان هر دو روز یکبار زرده نیم عسلی تخم مرغ خانگی باشد  این کار را هرمان باید تا رسیدن به نتیجه مطلوب تکرار کنند

از این شیوه برای درمان

بواسیر.  زخم. معده. و نازایی استفاده کنید

در ضمن. مرد می‌تواند چهل روز از کوکوی باروری

نخود آرد شده با سفیده تخم‌مرغ خانگی در روغن زیتون ‌کوکو‌شودو‌به مرد داده شود

و‌زن. ترکیبی از

یک قاشق روغن زرد حیوانی

یک قاشق عسل

یک قاشق روغن زیتون

و‌یک‌عدد زرده تخم مرغ خانگی بصورت مخلوط درست کند و سپس باندیرا لوله کند و۱۲ روز بعد قاعدگی تا ۱۸روز بعد قاعدگی نصف این باند را به محلول آغشته کند و داخل واژن قرار دهدو‌سپس مدت ۱۵دقیقه به سمت چپ یا راست بخوابد بعد از مدتی آب سفیدی ارواین جاری میشود

بعداز آن با. وضوو‌دو رکعت نماز و به قصد بارداری نزدیکی انجام شود

نتیجه حیرت انگیز است

مجربات. حکیم دکتر سالم

استفاده از این تمهیدات با پودر تقویت تخمدان و‌اسپزم. تا. ۸۵درصد جوابگو بوده وازای یو‌ای وای وی اف جلوگیری میکند

کسانی که قصد پسر داری دارندواژن با جوش‌شیرین تزریق انجام شود محیط قلیایی پسر و.محیط. اسیدی مرکز پرورش نطفه پسر. و دختر است

خدایا شکرت ازت سپاسگزارم 😍🌷🌸
تعریفشو زیاد شنیدم. قرصشو امروز خریدم از امروز میخورم. واسه تخمدان میگن خوبه. تو نت سرچ کن توضیح کام ...

منم پلی کیستیک هستم ۵ بار انتقال جنین منفی داشتم.برا همین هم تصمیم گرفتم مدتی ویتاگنوس استفاده کنم

2738