2733
2739

مامانا نینیم ۲ ماهشه پسر

میارمش روبرو درحموم دروباز میزارم حموم میکنم 

از چندماهگی دیگه نمیشه اینکارو کرد؟

سرنوشت بد نوشت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من پسرم شانزده ماهشه..همچنان لخت میرم حموم پیشش..فکر کنم از دوسالگی دیگه نشه

اها پس خوبه 

چون من تازه نی نی دار شدم یکم نسبت بهش خجالت کشیدم انگار غریبس برام 😄 حالا عادت میکنم

سرنوشت بد نوشت ...
😐😐😐حساس نکن بچرو رو این جور چیز ها مادرشی ...کنجکاوی تو سن کم خوب نیست پسر منم نزدیک چهارسالشه و ...

میبخشی هنوز کاملا لخت؟ اخه من بدم میاد تو حمام با لباس زیر باشم متنفرم

سرنوشت بد نوشت ...

من از همون اول رعایت کردم ومیکنم

خب وقتی خوابه برو حموم 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

خوش بحالت که اینا رو خودت سریع فهمیدی من خواهرم پسر نه ساله داره هنوز با هم میرن حموم هر چی هم گفتم بهش تاثیری نداره ولی خب فکر کنم اینا بستگی به حس مادرانه داره من چون مجردم شاید هنوز درست متوجه نمیشم

2738
میبخشی هنوز کاملا لخت؟ اخه من بدم میاد تو حمام با لباس زیر باشم متنفرم

آره من نظرم اینه که بچرو زیاد کنجکاو نکنیم رو این مسائل که قایمش کنیم و بچه با خودش کلی فکر کنه...پسر من با منم میره حموم با باباشم انقدر عادی میره و واسه خودش بازی میکنه که انگار هیچ سوالی نداره الان هم نزدیک چهار سالشه...هیچ وقتم به نقاط خصوصیش دست نمیزنه...از نظر من هرچی تو این مسایل سخت بگیر برعکس بچه بد میشه

اشتباهه.

یعنی چی حساس نکن بچه رو.

پسره و اینا غریزیه.

اتفاقا با دیدن بدن شما حس غریزیش بیدار میشه.

من دختر دارم ولی یک بارم جلوش لخت کامل نبودم.حیا رو از شما یاد میگیره.

من اول خودم میرم حمام بعد لباس زیر میپوشم و دخترمو صدا میزنم بیاد و میشورمش.

اشتباهه. یعنی چی حساس نکن بچه رو. پسره و اینا غریزیه. اتفاقا با دیدن بدن شما حس غریزیش بیدار میشه ...

اون مدتی ک تنها حمومی دخترت خرابکاری نمیکنه؟ 

من بچم دوماهشه نمیتونم بسپرم ب کسی 

بخاطر همین هرروز حموم سریع میکنم

سرنوشت بد نوشت ...
من از همون اول رعایت کردم ومیکنم خب وقتی خوابه برو حموم  

کلی کار هست که وقتی خوابه میکنم شیشه شستن غذا پختن و ... حالا وقتی زیرعرقم و میخوام یه دوش بگیرم مگه میخوابه 

سرنوشت بد نوشت ...
اون مدتی ک تنها حمومی دخترت خرابکاری نمیکنه؟  من بچم دوماهشه نمیتونم بسپرم ب کسی  بخاطر ...

قبلا که کوچیکتر بود به شوهرم یا مامانم میسپردمش ولی الان تقریبا سه سالشه.براش کارتون میذارم.اکثرا که تو همون مدت کارتون دیدنش زود میرم و میام ولی اگر بخوام دخترمم ببرم بشورم اول خودم میرم بعد صداش میزنم اونم بیاد.