2733
2739

سلام من این حرف رو زیاد شنیدم

دیدم اینجا هم هست ، به نظرتون چقد واقعیت داره

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همش الکیه.بخداهیچ چی نمیتونه نشون بده حتی علاعم فقط صبرتا۱۸ هفته

نمیدونم تازگیا ذهنمو مشغول کرده به ناف بچه های دور و برم نگاه میکنم می بینم درسته

2738

چطوره میشه توضیح بدی

جنوبی ام    سبزه شیرین   خونگرمم  چاله گونه هم دارم محشره   عاشق شوهرم ودخترام کی گفته آقایون تو خونه باید بشینن وحتی آبم میخوان خانوم خونه باید براشون بیاره یه زحمت بخودشون نمیدن آبم بخورن   شوهر من انقد با گوشی من بازی میکنه تا شارژ گوشیو تموم کنه بعد میگه بیا گوشیتو بزن شارژ اون لحظه میخوام کَلَشو بکَنم  
چطوره میشه توضیح بدی

ناف بچه ای  که پشت سرش پسر بیاد نازکه داخلش خط زیاد داره

اما

ناف بچه ای که بعد اون دختر میاد یه کم بزرگ و کلفت و بیرون زده ست

بچه اول دختر الان‌پسر باردارم

اگه بتونی عکس ناف دخترت رو بفرستی بهتر میشه

منم دو تاپسر دارم عکس نافش رو انداختم اما میفرستم نمیشه

نمیدونم تازگیا ذهنمو مشغول کرده به ناف بچه های دور و برم نگاه میکنم می بینم درسته

وا چه ربطی داره جنین توبه بچت اون توشکم توعه تایچی میچن زودباورنکن برامنم گفتن تقویم چینی درسته ولی همش الکیه

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

[QUOTE=176742297]وا چه ربطی داره جنین توبه بچت اون توشکم توعه تایچی میچن زودباورنکن برامنم گفتن تقویم چینی اما اون نافی که بچه ازش تغذیه میکنه بعد که به دنیا میاد یه ذره از نافش روبدن نوزاد هست اگه اون کلفت باشه دیر خشک میشه بچه ی بعدیش دختره اما اگه نازک باشه زود خشک میشه و میفته و بچه ی بعدیش پسر میشه ،یه کم علمی به نظر میرسه

[QUOTE=176742297]وا چه ربطی داره جنین توبه بچت اون توشکم توعه تایچی میچن زودباورنکن برامنم گفتن تقوی ...

بروازدکتربپرس اگه نخندیدبه علمی بودن ناف.خوددانی خواهرم🥰

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
2706