2733
2739
عنوان

مامانایی که فرشته هاشون با رحم اجاره ای دنیا اومدن کمممممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 1193864 بازدید | 14931 پست
لیلی عزیزم ممنون

نمیدونی چقدر به یکی نیاز دارم که درکم کنه حتما میدونی چی میگم چون تا کسی تو این شرایط نبوده باشه خیلی نمیتونه ادم رو بفهمه البته با تمام قلبم از خدا میخوام که هیچ کدوم از دوستان هیچ وقت این شرایط رو تجربه نکنن .

لیلی جون از اشناییت خوشحال شدم وبه کمکت نیاز دارم
کاملیا جان شک نکن که یه مصلحتی بوده که خدا برات اینجوری رقم زده
خوشحالم که هنوز هم امید داری و پیگیری ..
خیلی ناراحت شدم گریم گرفت برات دعا می کنم و بهترین آرزو ها رو دارم
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملیا جان واقعا استقامتت ستودنی هستش و احساسم میگی به زودی زود صاحب یه نی نی خوشگل میشی شایدم دو یا سه تا و تمام تنهاییهات پر میشه ...
خانومی من خواهرشوهرم همین کار کرد از طریق موسسه رویان و یه مدت توی نوبت رحم اجاره ای بود چون سن خودش و شوهرش بالا بود (خودش 40 و شوهرش 45) بعد از سه بار خدا یه پسر خوشگل آروم مثل فرشته ها بهش داده.

بارداریهای قبلی هم مشکل اون رحم اجاره ای بود که به دنیا نیومده بودن.

فقط عزیزم اگر بتونی از آشنا کسی رو پیدا کنی مثل خواهری ... کسی که چه بهتر اگر نه برو تو نوبت ... یک سری از دخترها هستند که اصلا کارشون همینه یعنی پول میگیرند و بچه به دنیا میارند ... البته قانون میگه اونی که رحم اجراه میده باید شوهر داشته باشه ولی اینایی که من میگم شوهر ندارند و به نظر من خیلی هم بهتره که ندارند چون اذیت نمی شن.

امیدت به خدا باشه ... خیلی وقت ها این بچه هایی که با IVF به دنیا میان دوقلو میشن و یه دفعه مامان دو تا نینی خوشگل میشی می تونی تعیین جنسیت هم بکنی برات نی نی دختر و پسر بذارن از دو جنس داشته باشی.

کلینیک رویان و بیمارستان صارم و مرکز ابن سینا تو این زمینه موفق عمل می کنند.
مامان علی جون رحم اجارهای یعنی خانمی که تخمدان سالم داره ولی رحمش برای نگهداری بچه مشکل داره یا براثر مشکلی کلا رحمش رو در اورده در این صورت جنین اون خانم وهمسرش رو در ازمایشگاه تشکیل میدن مثل روش ivf
وبعد از تشکیل جنین اونرو در رحم کسی که به عنوان حامل انتخاب کردی میزارن .
2728
اسمان جان
ار راهنماییت خیلی ممنونم عزیزم فقط میخوام بدونم که خواهر شوهرت تو اون دوران وبعدش با اون طرف مقابل مشکلی پیدا نکر د واینکه نینیشون دقیقا شکل خودشونه
اخه نمیدونی چقدر با ذهنم درگیرم عزیزم
کاملیا جونم
بسیار برات متاسف شدم
امیدوارم بزودی یه ادم صالح و سالم پیدا کنی و یه نی نی خوشکل بیاد تو زندگیت
دارم دخترم را شیر میدم... واست دعا میکنم
اگه پیش خدا قابل باشم

خبرشو بیا بده که چی شد
2740
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=140761&PageNumber=1

این تاپیک مربوط به غذا و دسر و خوشمزه هاست لطفا سر بزنید

پکیج شب یلدای من دستور ایناست

1هات شکلات
2-میوه خشک
3-آش رشته
4-ژله انار
5-بستنی به شکل هندوانه
6مرغ شکم پر ترش با انار
7-سبزی پلو
8-ماهی شکم پر
9-خورش فسنجان

قیمت 3500 تومان
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی عزیزم خدا ایشالله خودش کمکت کنه تا یه کیس خوب پیدا کنی .

عزیزم من هر دوتا بچه هام مدفوع کرده بودن وپسرم که نخورده بود اما دخترم خورده بود ودکترم خیلی ترسیده بود ومن قرار بود 10 تا 12 فروردین دخترم به دنیا بیاد که تا 23 اسفند به زور نگهش داشتم واون شب دیگه دکترم به خاطر اینکه شب چهار شنبه سوری فرداش بود گفت میترسم تو راه بیمارستان بترسی پس همین امشب برو زایمان کن الان که قضیه شما رو خوندم یه لحظه خودم رو جای تو گذاشتم خییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی سخت بود حتی همسرم هم خیلی ناراحت شد
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
کاملیا جون منم خیلی خیلی ناراحت شدم
مرکز ناباروری که میرفتم یه خانمه با خانم داداشش آمده بود قرار بود جنین رو بزارند توی رحم خواهر شوهر چون خانمه مشکل فشار خون داشت و نمی تونست بچه دار بشه

خدا رو شکر کن که شوهرت کاملیا جون همراهته
خانومی فک کنم مامانایی که فرشته اشون به دنیا اومده دیگه فرصت سر زدن به اینجا را ندارن....فقط خواستم بگم یکی از اقوام ما هم تحت نظر مرکز ناباروری اصفهان به همین صورت بچه دار شد...بعد از کلی بارداری و سقط ..فک کنم 5_6 تایی سقط داشت که دکترها نظر قطعی را دادند و گفتند رحم خودش نمیتونه بچه را نگه داره...خود مرکز بهش چند مورد را پیشنهاد دادند و حتی گفتند کدوم مورد مناسب تره....الانم دخترش 3 سالشه و دارند دنبال یه مورد دیگه میگردند تا دومی را بیارند...توکل به خدا...کار راحتی نیست ولی با امید به خدا و همدلی شوهرت حتما میشه...چقدر هم این بچه ها عزیزن.....
2706