2737
2739

اوایل میدادم برای خونه خرج میشد ولی دیدم بهم خیانت کرد دیگه دو ماهه حقوقم رو جدا کردم نمیدمش خودش اول قبول کرد ولی الان داره بازی در میاره میگه تو راحت رو جدا کردی و هر روز سر این قضیه دعوا داریم چون اون میگه زن و شوهری که راهشون رو جدا کنن به درد نمیخورن و میگه منم میرم برای خودم خرج میکنم حالا که حقوقت رو جدا کردی همه اش دعوا راه میندازه وظیفه زنه مگه خرج کردن من اگه میدادم لطف میکردم ولی حالا نمیخوام بدم اینم لج کرده و دعوا راه میندازه الانم با قهر خوابیده اشتباه کردم اول قبل عقد قضیه حقوق رو مشخص نکردم لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید چجوری برخورد کنم باهاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودت عادتش دادی باید بسازی

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2738

چه شرایط سختی . بگو تو وظیفته خرج زن و زندگیت رو بدی . پول رو برای خودت پس انداز کن نده بهش با توجه به اینکه یه بارم خیانت کرده

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

محترمانه بگو، نفقه و خرج خونه با آقاست، بگو دوسدارم برا خودم خرج کنم. 

وقتی خودش در آمد داره نده بهش، تازه خیانتم کرده،منم اگه قسط نداشتیم حقوقمو خرج خودم می کردم 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2706