2733
2739

بابا استاتر پرسید تعجب کردید من چیزی که واقعا برامون تعجب برانگیز بود گفتم 

دو روز شما دارید هر طور دلتون میخواهد توهین میکنید

شما ها خودتون تو زندگیتون پر از مشکل گیر دادین یه مشکل ما بعد حتما از جاری متنفر الان من شدم شمر دربرابر جاریم 

اون خانمی که گفتی بعد نیا تاپیک برن بگو شوهرم خیانت کرپ کتکم زد و غیره بدون من تا الان نه کتک خوردم نه خیانت دیدم همیشه هم خانواده شوهرم بهم احترام گذاشتن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

😐😐😐مثل حموم عمومی شده سایت 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@ نی - نی یار 

خواهشا این تاپیک رو قفل کن استاترش که قفل نکرده هر کس هم تونسته به من توهین کرده 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
😐😐😐مثل حموم عمومی شده سایت 

قربون حموم عمومی 

بابا من گفتم پنیر خرما خوردن تعجب کردم هر کی چیزی گفت خدایی زندگیشون پر از مشکل گیر دادن بهم هر بار میام میبینم چقدر ریپلایی کردن حرف زشت زدن از نی نی سایت تنفر دارم پیدا میکنم 

2738
عزیزم گوش نکن

خسته شدم بخدا هر کدومشپن رو رفتم پیجشون رو دیدم همش دعوا کتک کاری مادرشپهر اینو گفت جاری اینو گفت حالا برا من ادم با شعور شدن 

قربون حموم عمومی  بابا من گفتم پنیر خرما خوردن تعجب کردم هر کی چیزی گفت خدایی زندگیشون پر از م ...

وااا😐منم دفه اول بود شنیدم تصمیم گرفتم امتحان کنم 😐اصا یسریا مث معلم پرورشی فقط موندن به بقیه گیر بدن 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
قربون حموم عمومی  بابا من گفتم پنیر خرما خوردن تعجب کردم هر کی چیزی گفت خدایی زندگیشون پر از م ...

اینجا عجیبا من یک تایم زیاد بودم میگفتن چرا الان نیتم باز میگن چرا😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
شومو

همونی که تو تاپیک پربازدید گفت تعجب کرپم از خوردن نون پنیر خرما و ازش بدم میاد 

کدوم تاپیک

تو پربازدید ها هست ترا خدا نی نی یار رو برام تگ کنیذ 

وااا😐منم دفه اول بود شنیدم تصمیم گرفتم امتحان کنم 😐اصا یسریا مث معلم پرورشی فقط موندن به بقیه گیر ...

خوب بابا من و خانوادم و خانواده همسرم اصلا از این غذا بدمون میاد مثل بقیه ادما سلیقهدها متفاوت هست 

ولی دست بر نمیدارن 

2706