2733
2734
عنوان

معرفی کتاب خوب

62 بازدید | 12 پست

تو سبک نوشته های جلال ال احمد باشه.کل کتابای ال احمد خوندم.یا مثلامثل  شوهر اهو خانوم.نوشته های صادق هدایتو هم کلا خوندم. کلا نوستالژی باشه.سبک قدیمی سنتی.فک کننم منظورمو رسوندم.مرسی

سو وشون

من مدیر مدرسه شو دوست داشتم و خسی در میقات

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بادبادکباز خالد حسینی

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

از سیمین دانشور چیزی خوندی؟‌ من سووشونش رو خیلی دوست دارم. چشمهایش بزرگ‌ علوی هم نزدیکه به چیزی که میخوای

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!

کلبه ی عموتم

2740
از سیمین دانشور چیزی خوندی؟‌ من سووشونش رو خیلی دوست دارم. چشمهایش بزرگ‌ علوی نزدیکه به چیزی که میخو ...

چشمهایش رو تا نصفه خوندم .بقیش مونده اونجوری راضی کننده نبود .البته برا من

سو و شونو خوندم فقط.

کتابهای دیگه‌ش هم خوبن اما با فاصله زیاد نسبت به سووشون. چراغها را من خاموش میکنم زویا پیرزاد داستانش در دهه چهل آبادان میگذره و فضای دلنشینی داره

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!

جای خالی سلوچ هم خوبه من خوندم 

چشمهایش رو تا نصفه خوندم .بقیش مونده اونجوری راضی کننده نبود .البته برا من

من دوستش داشتم، البته نوجوان بودم وقتی خوندمش، شخصیت خاص استاد ماکان بعد از سالها هنوز تو ذهنم مونده