2733
2739
عنوان

تجربه ی عمل بینی

971 بازدید | 84 پست

سلاااام.من سه روزه عمل بینی انجام دادم.خداروشکز فعلا راضی ام.دوستان من ادم بسیااااار ترسویی بودم به قدری ک دستمو کاغذ میبرید غش و ضعف میکردم.ولی به لطف و کمک خدا تونستم این عملو انجام بدم ,البته ناگفته نمونه که بینی من 15 سال پیش شکسته بود و چون عواقبش داشت اذیتم میکرد مجبور شدم عمل کنم.انشاالله چند روز یه متن کامل از اون چه ک انجام دادم و گشتم و چی بهم گذاشت میزارم برای کسایی که قصد دارن عمل بینی انجام بدن.

هفته بعد عملمه😭بینی منم شکسته است 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجربه ی خوبی بود واسه من

خودمو لوس میکردم😂😂🤣🤣🤣

و البته از اتاق عمل گرفته تا به هوش اومدنم جالب بود حتی وقتی بیهوش شدم خیلی برام شگفت انگیز بود 

بعدشم با درد و خشکی لب و دهن به هوش اومدم تا روزی که آتلو برداشتم اصن دردشم شیرین بود

تجربه ی خوبی بود واسه من خودمو لوس میکردم😂😂🤣🤣🤣 و البته از اتاق عمل گرفته تا به هوش اومدنم جال ...

هزیون نگفتی بعد به هوش اومدن ؟

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
هفته بعد عملمه😭بینی منم شکسته است 

عزیزم اصلا نگران نباش.برای ماهایی ک بینیمون شکسته دوباره تو اتاق عمل میشکونن که سرجاش بزارن.و هیچی متوجه نمیشی. حتی بعد از اینکه به هوش هم بیای.فقط ممکنه یه درد خفففففیف حس کن.که باقرص ژلوفن یکی دوروز میشه اسنتفاده کرد و اصلا متوجه درد هم نبود

عزیزم اصلا نگران نباش.برای ماهایی ک بینیمون شکسته دوباره تو اتاق عمل میشکونن که سرجاش بزارن.و هیچی م ...

وای قربونت شم هرچه قد نزدیک میشه بیشتر توهم میگیرم ورم و کبودی چه قد داشتی🥺😭

2740
هزیون نگفتی بعد به هوش اومدن ؟

چرا هزیون؟😑😂😂😂😂مگه مست شده بودم؟

فقط یادمع به هوش اومدم ولی خیلی خوابم میومد درد داشتم با زور چند کلمه به پرستار گفتم خیلی درد دارم

تخت بغلی همش ناله میکرد رفته بود رو مخم

پیش کدوم دکتر؟چندشد؟

پیش دکتر خرمی نژاد رفتم.مطبشون قیطریست.و تو کلینیک مرکزی شهر عمل انجام دادم.تیم اتاق عمل و بیهوشی اونجا عالییه.

هزینه با کلینیک 13. دیگه چیزای جانبی و ازمایش و اینا کلا شد 14.

پیش دکتر خرمی نژاد رفتم.مطبشون قیطریست.و تو کلینیک مرکزی شهر عمل انجام دادم.تیم اتاق عمل و بیهوشی او ...

برا منم کرجم حدودا میشه ۱۲ 

تجربه ی خوبی بود واسه من خودمو لوس میکردم😂😂🤣🤣🤣 و البته از اتاق عمل گرفته تا به هوش اومدنم جال ...

عززززیزم.خداروشکر راضی بود.من درد نداشتم ب هوش اومدنی.یه خانومی از اعضای بخش ریکاوری هی اسممو صدا کرد تا بیدار شدم.بعدم دو نفر که با تخت اومدن سراغم ازم خواستن خودمو بکشم روی اونیکی تخت و کاملا اوکی بودم.

چرا هزیون؟😑😂😂😂😂مگه مست شده بودم؟ فقط یادمع به هوش اومدم ولی خیلی خوابم میومد درد داشتم با زور ...

دوستای من میگفتن آخه 🤣🤣🤣یه دوستم اسم همه دوس پسراشو اورد تو خواب و بیداری

2706