2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تیبا داریم عزیزم مدل ۹۶ گفتم ۲۰۶ بخریم

اگه مشکلی نداره بذارین باشه طلاهاتم نگه دار..آخه میدونی ما که حسابی افتاده به خرج الانم تعمیرگاهه تا الآن ۵میلیون خرجش شده هر ماهم خرابه...شوهرم میخاد بفروشش منم گفته طلاهاتم بده

2740
اگه مشکلی نداره بذارین باشه طلاهاتم نگه دار..آخه میدونی ما که حسابی افتاده به خرج الانم تعمیرگاهه تا ...

واای چه بد 

نه ماشین ما اصلا خرج نداره اما شوهرم ازش خوشش نمیاد ولی میگه حیفمم میاد بفروشم چون سالمه میترسم طلاها رو بدم یه ماشین صفر بخریم بعد کافیه تصادف کنیم یا ... کلی ارزشش میاد پائین.

واای چه بد  نه ماشین ما اصلا خرج نداره اما شوهرم ازش خوشش نمیاد ولی میگه حیفمم میاد بفروشم چون ...

نه دلتونو بد نگیرین تنوع خوبه....ولی واقعا اگه خرج نذاشته حیفه.من واقعا خسته شدم ازین خرابیاش .طلاهاتو بذار بیشترشون بکن.👑👑👑👑👑

نه دلتونو بد نگیرین تنوع خوبه....ولی واقعا اگه خرج نذاشته حیفه.من واقعا خسته شدم ازین خرابیاش .طلاها ...

واقعیتش بخاطر طلاها نیست فقط به شوهرم میگم طلاها رو بیشتر کنیم که بعدا بتونیم خونه بزرگتری بخریم