2737
2734
عنوان

معجزه من در کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 456974 بازدید | 760 پست

عزیزم

میشه بگی واسه هر درس چیکارا کردی دقیقا؟ چ کتاب و چه فیلمی دیدی و درصدش چند شد تو کنکور 

چون تو زمان خیلی محدود میگی کامل خوندی 👌🏻

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دقیقن همه شرایط تورو دارم هنوزم شروع نکردم و سال اول کنکورمه

۳میلیون کتاب خریدم اون گوشه ولوعه☹😞

🥀 ⃟▬▬▭••𝕷𝖊𝖆𝖗𝖓 𝖜𝖍𝖆𝖙 𝖜𝖊 𝖆𝖗𝖊, 𝖓𝖔𝖙 𝖜𝖍𝖆𝖙'𝖘 𝖔𝖙𝖍𝖊𝖗𝖘 𝖜𝖆𝖓𝖙▴♱💥💫یاد بگیریم اون چیزی که هستیم باشیم نه اون چیزی که بقیه میخوان...√ کنکور1400اولین کنکورمع...دارم میرم تا از امروزززز سفت و محکم درس بخونم😊دوستای نی نی سایتیم خیلی دعام کنین سخت محتاج دعاهاتونم دعا کنین بتونم غولِ کنکورُ شکست بدم...نذر کردم اگ نتیجه دلخواهمو بدست بیارم با چندتا دانش اموز کنکوری همراه بشم و تا حد ممکن بهشون کمک کنم...😊💜ب امید روزی ک بیام اینجا تاپیک بزنم من نتیجه دلخواهمو تو کنکور گرفتم و کُلی دل مامان بابامو شاد کردم🙃❤
2731

منم شرایط شما رو دارم بد این تفاوت که امسال سال اول که می‌خوام کنکور بدم و تا الان هیچی نخوندم واقعا می‌خوام شروع کنم عاشق رشته پرستاریم بنظرت میتونم پرستاری دانشگاه شهید بهشتی قبول شم 🥺

اگه میشه بهم کمک 🙏🙏

سلام خدا خیرت بده به خاطر تاپیکت من از اول مهر شروع کردم با روزی ۵ ساعت خوندن به علاوه ی ۴ ساعت هم ...

اره مطمئن باش من بدون هیچ پیش خوانی شروع کردم ولی ساعت مطالعتو ۱۲بکن یه ساعتم اخرشب همه درسارو مرور کن بعد بخواب کلا از زندگیت بزن ۴ماه تمام عمر به خودت افتخارکن

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋

مرسی عزیزم انگیزه گرفتم ازت

فقط چطوری میخوندی؟

من ساعت مطالعه ام خیلی کمه

تا الان خوندم ولی از اول بهمن هیچی هر جی زور میزنم که بخونم نمیسه

الانم سرناخوردم شدید حالم بده

دعا کنید زودی سرپا بشم درس بخونم 

البته من ارشدم کلا ۳ماه وقت دارم دیگه 

خیلی هارو خوندم که یادم رفتن 

خیلی هام مونده 

سردرگمم 

حالم خیلی بده

بچه ها دعام کنید

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
بالاتر کامل توضبح دادم عزیزم فقط شروع کن ادامه بده من تونستم توام میتونی

خب چطوری خوندی تو ۴ ماه روزی چند ساعت رو چ درسایی تمرکز کردی ساعت خوابت ساعت درس خوندنت کلا بگو جیکار کردی ..من اصن گوشیو نمیتونم کنار بزارم😞😞

خواهش میکنم با اون دلای پاکتون واسه رسیدن ب خواستم صلوات بفرستین..واسه رسیدنمون بهم دعا کنید😞❤
2738

@______negar______    

بیا ببین عشقم تو ۴ ماه فیزیو قبول شده ایشون❤🍀

🥀 ⃟▬▬▭••𝕷𝖊𝖆𝖗𝖓 𝖜𝖍𝖆𝖙 𝖜𝖊 𝖆𝖗𝖊, 𝖓𝖔𝖙 𝖜𝖍𝖆𝖙'𝖘 𝖔𝖙𝖍𝖊𝖗𝖘 𝖜𝖆𝖓𝖙▴♱💥💫یاد بگیریم اون چیزی که هستیم باشیم نه اون چیزی که بقیه میخوان...√ کنکور1400اولین کنکورمع...دارم میرم تا از امروزززز سفت و محکم درس بخونم😊دوستای نی نی سایتیم خیلی دعام کنین سخت محتاج دعاهاتونم دعا کنین بتونم غولِ کنکورُ شکست بدم...نذر کردم اگ نتیجه دلخواهمو بدست بیارم با چندتا دانش اموز کنکوری همراه بشم و تا حد ممکن بهشون کمک کنم...😊💜ب امید روزی ک بیام اینجا تاپیک بزنم من نتیجه دلخواهمو تو کنکور گرفتم و کُلی دل مامان بابامو شاد کردم🙃❤
منم شرایط شما رو دارم بد این تفاوت که امسال سال اول که می‌خوام کنکور بدم و تا الان هیچی نخوندم واقعا ...

عزیزم من رتبم زیرهزار شد پرستاری که رتبه بالاتری میخواد چرا نشه؟؟؟؟اصلا ب رشتت فک‌نکن مستمر بخون مطمئن باش حتماااااا با بهترین رتبه گردن کنکورو میشکنی

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋

منم عادت ب درس خوندن تایم زیاد ندارم چجوری تونستی روزی 13ساعت بخونی؟ از همون 13 ساعت شروع کردی؟

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد
مرسی عزیزم انگیزه گرفتم ازت فقط چطوری میخوندی؟ من ساعت مطالعه ام خیلی کمه تا الان خوندم ولی از او ...

من که سال اول کنکورمه

دوازدهمم

ولی یه چیزی شنیدم میگن که شما اون اواخر فقط فکر میکنین یادتون رفته

درحالی که یادتونه و اگر چند تا تست بزنین دستتون میاد که بله بلدید

نظام جدیدا باید کنکور ۹۸و نودونه رو فقط بررسی کنن ؟ یه سوتل دیگه تام لند چجوری میشه به تدریساش  ...

نه کنکور۱۰سال اخیرو بررسی کن

سرچ کن سایت تام لند ثبت نام کن بعد هردرسی مشکل داری باید هزینه بدی تابتونی ویدیوهارو ببینی

نه کنکور۱۰سال اخیرو بررسی کن سرچ کن سایت تام لند ثبت نام کن بعد هردرسی مشکل داری باید هزینه بدی تاب ...

شما نکته تست هارو دیدی؟

من کلاسای سالیانه درسای تخصصی رو از اول مهر میرم

درصدتانو میشه بگید؟یا کارنامه بدید متشکرم❤

2706