2733
2739
عنوان

بعد عمل بینیم کجه

108 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من دوماه و نیمه عمل کردم بینیم گوشتی بود کمی هم به سمت راست انحراف داشت الان تو عکس های سلفی خوبه از کسی میپرسم کجه میگه نه ولی با دورببن پشت که عکس میگیرم دقیقا به همون سمت راست انحراف داره دکترم میگه ورمه کسی تجربه ای داره

هنوز دوماه گذشته چهار پنج ماه دیگه باید صبر کنی تا ورمش کامل بخوابه 😊

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انحراف  بینی از قبل داشتی با عمل زیبایی نمیره باید به دکترت میگفتی قسمت انحراف غضروف بزاره عزیز ...

خودش میبینه انحراف داشته عمل کردم که نواقصش رفع شه یعنی باید بگبم که درستش کنن🙄🙄

2738
الان شکلش مشخص نمیشه  من اوایل یه سوراخ بینیم بزرگتر بود ، داشتم دق میکردم ولی بعدا درست شد خو ...

اگه مطمئن باشم ورمه که اشکالی نداره میترسم همون انحراف قبلی باشه

سلام گلم. منم 6ماهه عمل کردم. منم انحراف به سمت چپ داشتم اما اصلا مشخص نبود حتی خودمم نمیدونستم تا ع ...

سلام عزیزم

کجی بینیت درست شد؟؟

منم ۱ساله عمل کردم نوک بینیم کجه😭

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم