2733
2739

فرشام خیلی بدجور کثیف شدن .میخوام یه جایی خوب باشه ک تمیزززززز بشورن و فرشمم نشکنه

❤خدااااااجون همسرم و دخترم بهترین هدیه های زندگیمن خودت مواظبشون باش❤❤😍😍           کاربر سابقم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قالیشویی اطمینان خوب میشوره

خودتون فرش دادین بشورا بهش؟راضی بودین کاملا؟

❤خدااااااجون همسرم و دخترم بهترین هدیه های زندگیمن خودت مواظبشون باش❤❤😍😍           کاربر سابقم 

من خودم چند ساله میدم بهش خوب میشوره البته من فرش هام کرمه وبچه کوچیکدارم واقعن کثیف میشه بعضی لکه هاش پاک نمیشه ولی واقعن خوب میشوره وقتی فرش رو میاره ریشه هاش برق میزنه یه بار دادم ارمغان اینقدر خراب شست زنگ زدم دوباره اومد برد فرش هارو

من خودم چند ساله میدم بهش خوب میشوره البته من فرش هام کرمه وبچه کوچیکدارم واقعن کثیف میشه بعضی لکه ه ...

از چن نفر تعریف ایران و مشهد و قدس رو شنیدم میگن خیلی خوب میشورن ولی خب دو دلم کجا بدم بشورن ک تمیز باشه 

ممنون گلم از کمکت🌸

2740
خواهش میکنم عزیزم هرجا دادی بشوره اگر راضی بودی داخل همین تاپیک بهم بگو منم به همون بدم     ...

شرمنده دیر جواب دادم عزیزم🙏🙏🌹🌹

من دادم قالیشویی فرهنگیان رضوی خیلییییی عالی شستن قالی هامو 

اصلا فرش هیچ جاش نشکسته بود یا لا نخورده بود 

خیلی خیلی راضیم از شستوشوی فرشا