2733
2734

بنطرم طرف باید اول ذوقشو داشته باشه وگرنه یه جاکلیدی خرس کوچولوهم میشه بدی خوشحال میشه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه گلم ممنون از پیشنهادت اما ترجیح میدم ذهنش آروم باشه و به چیزی که علاقه نداره مجبورش نکنم 💙

ولی بنظرم ادم روزای مختلفو بهونه کنه و اونروز بابقیه ی روزا فرق کنه خیلی خوبه چون زندگی خیلی یکنواخته این بهانه هان که زندگیو قشنگ میکنن

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2740
اخی پاستیلم دوس نداره ؟خالا ک گفته ی چیز بگیر حتما  گل عطر  کمربند...

برا روز زن برای من فقط شیرینی گرفت و گل

برای مامانش و مامانم پول داد به من گفت به تو هم پول بدم؟من گفتم پول نمیخوام اونم گل و شیرینی گرفت فقط

میدونه من دوست دارم کادو بهم بده اما نمیگیره برا دخترم از سه هفته جلوتر سفارش طلا میده بدون اینکه به من بگه

اونوقت برای من هیچی

ولی بنظرم ادم روزای مختلفو بهونه کنه و اونروز بابقیه ی روزا فرق کنه خیلی خوبه چون زندگی خیلی یکنواخت ...

دیگه هرکسی مدل زندگی خودشو داره

ما خیلی کارا برای جذابیت زندگیمون انجام میدیم، اما براش هیچ اسم و روز خاصی تایین نمیکنیم 

همه روزایی که کارش کمتر باشه روز عشقه😍

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹