2733
2739

شوهرم قد بلند و هيكلي بود 

يه گرمكن شلوار داشت قهوه اي حالت خز داشت اون 

هروقت ميپوشيد بهش ميگفتم سلاااام خرس قهوه اي😍🐻

بنظرت به اين ميشد كادو خرس داد؟اونم از اين كوچولوها

اصلا واسه همين بهش كادو ولنتاين نميدادم🤣🤣

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
اون برات چی گرفته؟

نميدونم

فقط گفت خوشت مياد ازش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرم قد بلند و هيكلي بود  يه گرمكن شلوار داشت قهوه اي حالت خز داشت اون  هروقت ميپوشيد ب ...

جدا شدین؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
مگه خانما هم ولنتاین هدیه میگیرن یا فقط مختص آقایونه 

هر ٢ طرف بهم هديه ميدن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
شوهر منم اهل این چیزا نیست، منم چیزی نمیخرم به زور که نمیشه بهش بگم جشن بگیر بنده خدا اینقدر درگیر ...

حتما که نباید جشن باشه همون یه شام خوشمزه و خوردنیای خوشمزه حله و حوله و شگلات و کاکاعو و یه کادو کوچیک اگه خواستی

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
حتما که نباید جشن باشه همون یه شام خوشمزه و خوردنیای خوشمزه حله و حوله و شگلات و کاکاعو و یه کادو کو ...

نه گلم ممنون از پیشنهادت اما ترجیح میدم ذهنش آروم باشه و به چیزی که علاقه نداره مجبورش نکنم

💙

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

والله ما اصلا بهش اعتقادی نداریم ، چیزیم نمی گیریم 

در کل تو شرایط اقتصادی الآن بقیه مناسبت ها هم فقط تبریک میگیم به هم😁😁😁

خوشحالم که شرایط مالیتون خوبه انشاالله همیشه کنار همسراتون خوب و خوش و سلامت باشید

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
منم قاب گوشی خریدم با کاکاعو ولی طاقت نیاوردم دیشب دادم بهش کاکاعوهاشم خوردیم😁😬

نوش جان من سفارش دادم انلاین از تهران بفرستن 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم