2733
2734
عنوان

خدایا مگه من چه گناهی کردم که انقد بدبختو اجاق کورم

| مشاهده متن کامل بحث + 2184 بازدید | 117 پست
چیکارکنم به هردری میزنم به روم بستس

خداکریمه

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نمیدونین که تودلم چخبره خسته شدم ازنیشو کنایه 

رمال ودعانویس ازکی تاحالاخداشدن؟؟؟؟وقتی به بنده خدامتوصل میشی انتظارداری نتیجه بگیری؟؟؟😑😑😑😑

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738

عزیزم پریودت چقدر نامنظمه؟

عمر،گران می گذر خواهی نخواهی/سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...                                                    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹                                                                                           
باش

مامان من ۳۶سالش بود حامله شد یعنی نمیصد خیلی اینور اونور رف طب سنتی دکتر نباتی ک نبات میده سیده خیلییی ولی اخرش پیش دکتر ال یاسین رف حامله شد اولش یکی سقط کرد ولی خداروشکر خواهرام با استراحت مطلق موندن جفتشون الان دوسالشونه

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2706