2737
2734

خسته شدم دیگه نمیتونم تحمل کنم،سه سال دارم خرج دوا دکتر رمال دعانویس طب سنتی امامزاده مسجد،،،دیگه چقد باید بدوبدو کنم خسته شدم از درجا زدن،،این تنبلی تخمدان لعنتی گریبان گیرم شده ولم نمیکنه ازبس گریه کردم این مدتو چشام ضعیف شده دیگه چه خاکی توسرم بریزم ،دیشب همسرم بهم گف من دیگه خسته شدم موهام داره سفید چقد باید انتظار درمانتوبکشم،بیچاره راس میگه دلیلی نداره پاسوز من اجاق کوربشه😢😢😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا اینقدر نگو اجاق کور...... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

عزیزم دعانویس اخه..تاخدا نخاد چیزی نمیشه توکلت بخداباشه

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
2740
نمیدونین که تودلم چخبره خسته شدم ازنیشو کنایه 

میدونم انتظار چقد سخته خودمم کشیدم اما اینجور هم به خودت نگو

مگه چند سالتونه که انقد نا امیدی؟شوهرتم ازمایش داده؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706