2737
2734
عنوان

یه لحظه بیا عزیزم

76 بازدید | 9 پست

@آتیییشم    

عزیزم تاپیکت رو قفل کردی نتونستم در مورد پستم توضیح بدم

معنی انگل رو قطعا میدونید

موجود زنده ای که وارد بدن میزبان میشه و از گوشت و خون بدن میزبان تغذیه میکنه

آیا افرادی مثل ساشا سبحانی که با استفاده از پول مردم و موقعیت شغلی پدرشون به این زندگی رسیدن شما رو یاد انگل نمیندازن؟

کجای ادبیات من سخیف بود؟

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هعی خدا سر ساشا صبحانیم دعوا دارین؟    

نه نه دعوایی نبود اصلا

نوشته بود سوشا سبحانی راجع به علی رضوانی چی گفته

همه اومدن گفتن سوشا مکانی و ساشا سبحانی اسم درستشون هست اسم و فامیل دو‌نفر رو قاطی نکن

من از استارتر پرسیدم حالا کدوم یک از این دو نفر رو گفتی؟فوتبالیسته یا انگله؟

استارتر بهش برخورد

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻
2740

ا کی عزیزم ...منظورتو متوجه نشده بودم...عذر میخوام...تو شوک بقیه کامنتا بودم ...زود برداشت کردم..بازم پوزش 🌸🙏انگل واقعا برازنده ی ساشا سبحانیه...

من فکر کردم منظورت اینه که سوشا مکانی راجع به علی رضوانی گفته  یا اون انگل(علی رضوانی)راجع به سوشا مکانی گفته!!

و خب جالب نبود که راجع به یه خبرنگار صرف اینکه عقایدش با ما فرق داره ،کلمه ی انگلو به کار ببریم...

بازم هیچی...
ا کی عزیزم ...منظورتو متوجه نشده بودم...عذر میخوام...تو شوک بقیه کامنتا بودم ...زود برداشت کردم..باز ...

بزرگواری🌺🌺🌺🌺